Hani canınız tatlı çeker ama hangi tatlı olduğuna bir türlü karar veremezsiniz ya işte o aklınızdaki tatlılar burada!

Tatlıseverlerin yeni trendi waffle son dönemde oldukça popüler. 2014 yılında Cengiz Deryal ve Ender Kardaş ortaklığında açılan Civciv Waffle&İce Cream,  konsept waffle mekanının Marmaris’teki öncülerinden.  Dört kişilik bir ekiple çalışan Civciv’in konsepti, içinizi gerçekten de kıpır kıpır yapacak cinsten. Mekanda sizi pastel tonların hakimiyetinde olan sarı, pembe vSMT_4946_800x530e mavi renkler karşılıyor. Ferah bir renk olsun diye ağırlıklı olarak sarı rengi seçtik, bu doğrultuda Civciv ismine karar verdik diyen işletmeciler, şirin mi şirin tasarımla başarılı bir iş çıkarmışlar. Hamur ve yünden yapılmış minik civcivler mekanın simgesi halinde raflarda yerini alıyor. Pop-Art tarzda objelerinden,  Charlie Chaplin duvar kağıdına kadar bu şirin mekanda her yeri fotoğraflamak isteyeceksiniz.  Daha çok gençlerin tercih ettiği waffle, burada her kesime hitap ediyor. İşletmeciliklerinin yanında waffle yapmayı da bilen mekan sahipleri,  tasarım yapar gibi waffle yapıyoruzSMT_4998_800x530 ve bundan keyif alıyoruz dediler. Mekanın sipariş verme stili de yaratıcı ve oldukça sevimli. Waffle yemek isteyen müşterilere sipariş kartı ve kalem veriliyor yani müşteriler kendi wafflelarını kendileri yaratıyor. Tabi  Civciv’e özel magnumlu, oreolu wafflelar da tercihlerinizin arasında mutlaka olsun, yemeden ayrılmayın.

Waffle’ın yanında ister kahvenizi yudumlayın isterseniz salep isterseniz de o taptaze doğal limonlarla hazırlanan ev yapımı favori limonatalarını tercih edin. Dalından koparılmış damaklarınıza mayhoş lezzet bırakan limonatalarını pipete taktıkları kurdeleler süSMT_5335slüyor. Bunun yanı sıra mekanın tatlıları da müdavimlerini yaratmış durumda. Cheesecake, sıcak çikolatalı kek, tiramisu, mozaik pastası ve enfes lezzete sahip Islak sıcak kek derken çeşitli tatlı menüsüne de sahip olan Civciv ‘de yerinizi hemen alın deriz.   SMT_4844_397x600

Civciv Waffle her an her yerde sizinle!

Bu güzel lezzetleri tatmak için mekana gidemiyorsanız da hiç üzülmeyin çünkü Civciv size geliyor. Özel kapları sayesinde lezzetinden hiçbir şey kaybetmeyen wafflelar paket servis hiz11102709_802706509828554_3517491102489642196_nmetiyle adresinize hemen ulaşıyor.

 

 

 

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*