Türk sanat müziğinin efsane ve ölümsüz ismi, ‘Sanat Güneşi’ Zeki Müren’in 85. doğum günü sebebiyle, Marmaris Yat Limanı’ndaki gözde eğlence mekanı ‘Yelken Fora’da özel bir program düzenlendi.
Program kapsamında, Türk müzik ve televizyon dünyasının ünlü isimlerinden Ahmet Cemal’in solistliğini yaptığı ‘Grup 48 buçuk’ sahne aldı. Aralarında Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner, Belediye Meclis Üyesi Niyazi Yiğit ve eşlerinin de bulunduğu geceye katılanlar, Ahmet Cemal’in seslendirdiği Zeki Müren şarkıları eşliğinde unutulmaz saatler yaşadı.
Katılımcılar, ünlü besteci ve aranjör Sadun Ersönmez’in de yer aldığı Grup 48 Buçuk’un eşlik ettiği Ahmet Cemal’in konserinin yanısıra değişik sürprizlerle karşılaştı. Zeki Müren maskeleri de takıp, eşlik ettiği şarkılarla dans edip, oynadı.
Gecede ayrıca, Zeki Müren gibi 6 Aralık’ta doğan Belediye Başkan Yardımcısı Öner’in eşi Nuket Öner için sürpriz doğum günü kutlaması da yapıldı.
Yelken Fora’da her Cuma ve Cumartesi akşamları sahne alan Ahmet Cemal ve Grup 48 Buçuk, gelen yoğun istek üzerine programlarını yarım saat uzattı. (Ajans DORA)

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*