YDA Dalaman Havalimanı İş Yerinde Takım Olmak İçin Takım Olmak sloganıyla departmanlar arası voleybol turnuvası düzenledi.

YDA Dalaman Havalimanı tarafından bünyesinde çalışan personellerinin motivasyonlarını arttırarak iş hayatında odaklanmalarını sağlamayı ve kardeşlik içerisinde her şeyin aşılabileceğini hissettirmeyi hedefleyerek, iş streslerini azaltmak, farklı departmanlarda görev yapan personellerin kaynaşmalarını sağlamak, ilişkilerini geliştirmek, iletişimi güçlendirerek aidiyet hissi oluşturmak amacıyla İş Yerinde Takım Olmak İçin Takım Olmak sloganıyla departmanlar arası voleybol turnuvası düzenlendi.

Dalaman Atatürk spor salonun da 18 Şubat 2019 tarihinde başlayan voleybol turnuvasına YDA Havalimanı bünyesindeki YSS Özel Güvenlik, Elektrik Sistemler, Mekanik Sistemler, Elektronik Sistemler, Operasyon, ATM Catering Hizmetleri ve Yönetim Departmanları katılım sağladı. Mücadeleci, eğlenceli ve keyifli geçen karşılaşmalarda voleybol turnuvasında ter döken YDA Havalimanı personellerini aileleri ve iş arkadaşları da yalnız bırakmayarak her maçta desteklemek için Dalaman Atatürk spor salonunda yerlerini aldılar.

13 Mart 2019 Çarşamba günü final maçının oynandığı voleybol turnuvasına Dalaman Kaymakamı Havalimanı Mülki İdare Amiri Ali GÜLDOĞAN, Dalaman Havalimanı Emniyet Şube Müdürü İsmail AYHAN, YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Cengiz T. AYAZ, Dalaman İlçe Emniyet Müdürü Namık SÖYLER, TGS Müdürü Ramazan GÜMÜŞ, YDA Havalimanı çalışanları ve personel aileleri ve davetliler katıldı.

4 Takımın karşı karşıya geldiği voleybol turnuvası final maçları heyecan içerisinde çekişmeli bir şekilde gerçekleşirken tüm personellerin yüreğini ortaya koyarak oynadıkları maçın kazananı kardeşlik, dostluk ve ekip ruhu olurken 1.lik kupasını Elektronik Sistemler Departmanı Takımı 2.lik kupasını ATM Catering Hizmetleri, 3.lük kupasını  Operasyon Departmanı oldu.

Turnuvanın Amacını Anlattı

Final maçı sonrası açıklama yapan YDA Havalimanı Genel Müdürü (CEO) Cengiz T. AYAZ iş dışı sosyal etkinliklerin şirket içi iletişim açısından ve takım bilincine pozitif etkileri olduğunu, takım sporlarının iş hayatında iş paylaşımı konusunda çok büyük katkı sağladığını dile getirirken voleybol gibi takım sporlarında ortak bir gaye için herkesin görev sorumluğu üstlenerek el ele mücadele etmesinin başarının birlikte sağlanacağı bilincini personellere enjekte ettiğini ifade etti.

AYAZ, gerçekleştirdikleri voleybol turnuvası etkinliğinde asıl hedeflerinin çalışanlarına iş hayatında takım olabilmek için takım olmayı her yer de gösterebilmek olduğunu söylerken voleybol turnuvasında oynamasa bile diğer çalışanlarının da etkinlik boyunca kurum kültürüne ve çalışma arkadaşlarına olan desteklerini net olarak gözlemleyebildiklerini ifade etti.

Ayaz son olarak birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde el ele yapılan her işin başarısız olmasının mümkün olmadığını sözlerine eklerken çalışan personellerine yönelik yeni aktiviteler yapmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Voleybol Turnuvası sonrası 1. olan Elektronik Sistemler Departmanı Takımına Kupası Dalaman Kaymakamı Havalimanı Mülki idare Amiri Ali GÜLDOĞAN tarafından verilirken, 2. olan ATM Catering Hizmetleri takımının kupası Dalaman Havalimanı Emniyet Şube Müdürü İsmail AYHAN tarafından, 3. olan Operasyon Departmanı takımının kupası YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Cengiz T. AYAZ tarafından takımın tek bayan oyuncusuna verilerek bayan personellerin çalışma hayatında var olmalarının kıymeti de gözler önüne serilmiş oldu.

Kupa töreninin ardından voleybol turnuvası etkinliğine katılım gösteren departman takımlarıyla, izlemeye gelen şirket çalışanları ve aileleriyle topluca fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*