Hisarönü Yat Festivali ikinci kez, deniz tutkunları ve sektörü Martı Marina &Yacht Club’da bir araya getiriyor. Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda düzenlenen festival için çok sayıda teknenin rotayı Marmaris’e çevirmesi ve karadan da geniş bir katılım olması bekleniyor. Ülkemizin denize girilebilen ilk marinası Martı Marina &Yacht Club’da bu yıl festival için kapsamlı bir program hazırlandı. Festivale gelecek tüm misafirlerin güzel vakit geçirmeleri için, komşu koylara keşif gezileri, deniz sohbetleri, spor, sosyal aktiviteler ve panayır gibi etkinlikler planlandı.

Ege’nin güzel teknelerinin, denizcilerin ve tüm denizseverlerin biraraya gelerek yaz sezona görkemli bir veda ettiği Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali kapsamında ilk gün Hemithea Cup (Loryma Cup) yarışı düzenlenecek.4 Eylül Cuma günü başlayacak festivalde; denizde, farklı kategoride tekneler için farklı programlarla Hisarönü Körfezi’nin güzelliklerinin keşfedileceği festival kapsamında karada ise Spor, Çevre ve Tarih konulu uzman konukların katılacağı sohbetler, geçen senenin en heyecanlı aktivesi olan Define Avı, ayrıca sabahları yoga ritüelleri olacak. Hem tekne sahiplerine hem de tüm festival ziyaretçilerine yönelik bir panayır alanı da hazırlanıyor. Mavi bayraklı Martı Marina &Yacht Club bu yılki festival kapsamında, tüm festival katılımcılarına açık bir sualtı ve çevre temizliği de düzenleyecek.

Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum ile 10 yıldır müşterilerimizin hayatlarına hız, konfor ve keyif katan çözümler sunuyoruz. Yoğun iletişim ihtiyacı olan müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onların hayatına daha fazla konfor katmak üzere geliştirdiğimiz TurkcellPlatinum’u müşterilerimizin değişen ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yeniliyoruz. Hem iş hem sosyal hayatı yoğun olan müşterilerimize karada ve denizde nerede olurlarsa olsunlar, kapılarına kadar hizmet götürüyoruz. Geçtiğimiz yıl da olduğu gibi bu yılda Türkiye’de ilk olan Hisarönü Yat Festivali’ne verdiğimiz destekle Türkiye’de son yıllarda gelişmekte olan yatçılığı daha da yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Platinum ayrıcalıkları yaşamak isteyen herkesi Turkcell Platinum dünyasına bekliyoruz” dedi.

4-6 Eylül’de düzenlenecek festival, teknelere, kurumsal veya bireysel katılım ve ziyaretlere açık. Bilgi için www.hisaronuyf.com

FESTİVAL PROGRAMI

1.GÜN – 4 EYLÜL 2015 – CUMA

07.30               Yoga
09.00               Kahve Sohbetleri – “SPOR Temalı” – Festival Merkezi
11.00-13.00    Serbest zaman ve öğle yemeği
Hemithea Cup (Loryma Cup)
Gezi

20:00               Festivalin açılış partisi/Hemithea Cup Ödül Töreni

22:30-24:00    Gece seyri

2.GÜN – 5 EYLÜL 2015 – CUMARTESİ

07.30               Yoga
09.00               Kahve Sohbetleri – “TARİH Temalı” – Festival Merkezi
10:00               Brifing: Günün Programı açıklanır
Sadun Boro’yu anma
13:00              Hazine avı
20:30               Kumsal partisi

3.GÜN – 6 EYLÜL 2015 – PAZAR

07.30                 Yoga
09.00                Kahve Sohbetleri – “ÇEVRE Temalı” – Festival Merkezi
10:00                Brifing: Günün Programı açıklanır

10:30                  Marinada çevre ve su altı temizliği

12:00– 15:00  Denizde piknik

16:00                 Festivalin Kapanışı ve Bayrağın gönderden indirilmesi

 

 

 

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*