Muğla Valisi Amir Çiçek, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı okul sporları faaliyetlerinde yer alan Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Artistik Jimnastik İl Birinciliği Yarışmaları Ödül törenine katıldı.

Menteşe Spor Salonunda düzenlenen törene Vali Çiçek’in yanı sıra Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, antrenörler sporcular ve veliler katıldı.

Törende konuşma yapan Vali Çiçek, “Muğlamızda her yaştan sporcularımızın olması gurur verici. Sporcularımızı en iyi şekilde yetiştirerek iyi yerlere gelmelerini sağlayacağız. Sporuyla, eğitimiyle, üretimiyle, ekonomisi milli birlik ve beraberlik, milli dayanışma ve kardeşlikle güçlü Türkiye için çalışacağız. İlimizde yapılan Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Artistik Jimnastik İl Birinciliği Yarışmalarında Gençlik Hizmetleri Spor Genel Müdürlüğü ile zenginliği ortaya çıkarıyoruz. O nedenle bu alanda görevli tüm arkadaşlarımı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Vali Çiçek, konuşmasının ardından Muğla Artistik Jimnastik İl birincisi ikincisi ve üçüncüsüne madalyalarını takdim etti.

Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Artistik Jimnastik İl Birinciliği Yarışmasında 5 ilçeden 130’u bayan 20’si erkek olmak üzere toplam 150 sporcu katıldı.

 

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*