Türkiye’nin ilk ve tek kariyer okulu Bemar Kariyer ve British Town Dil Okulu  27. şubesiyle Muğla merkezde hizmete girdi.  Geleceğin girişimcilerinin buluştuğu bu okul, kariyer basamaklarınızda hızla ilerlemenizi sağlayacak. “Kariyeriniz İçin Buradayız” diyen genç girişimci kurucular Can Ağar ve Özgür Şahin, Muğla’da şimdiden fark yaratmış durumdalar. Öğrencilerini YDS,TOEFL,IELTS,TOEIC sınavlarına ve hazırlık atlama sınavlarına hazırlayan okul, Avrupa Dil Portfolyosu’ndan sertifikalarla ve %80 indirimli ikinci yabancı dil şansıyla sınırsız müşteri memnuniyeti sunmaktadır. 

adf948a785c7f2adac620aa0a0691b8d

 “Bemar İle Rakiplerine Fark Atacaklar”

Türkiye’nin tek Kariyer ve Dil Okulu “Bemar Kariyer ve British Town” 20 yılı aşan eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu “amaca özel eğitim programları” ile ulusal ve uluslararası piyasalardaki sanayi ve iş dünyasına eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Bemar Kariyer ve British Town Dil Okulları,  dünya ile entegrasyonda en etkili araçlardan olan yabancı dil eğitiminde farklılıklar yaratarak, öğrencilerin ve çalışanların gelişmelerine, verimliliğini arttırmalarına destek olmaktadır.

Türkiye’de birçok ilde hizmet veren Bemar Kariyer ve British Town Dil Okulları, genç girişimci Can Ağar ve Özgür Şahin tarafından Muğla’da hizmete girerek 27. şubesiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Kaliteli dil eğitimini öğrencilere sunmak misyonuyla yola çıkan kurucular, Türkiye’nin ilk ve tek kariyer okulu olan Bemar Kariyer ve British Town Dil Okulu’nu Muğla’da açmış olmanın gururunu yaşadıklarını söylerken, “Öğrencilere büyük bir avantaj sağlayacak olan Bemar Kariyer Okulu, kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini esas alarak öğrencilerin kariyerleri boyunca alanlarında uzman ve rakiplerine fark atmış konumda olmalarını sağlayacak. “ dedi. Öğrencilere bilgisayarlı muhasebe, insan kaynakları uzmanlığı, dış ticaret, E-ticaret, satış pazarlama, microsoft office, grafik ve web tasarım, network, sistem, yazılım ve veritabanı eğitimleri vererek uzmanlaşmalarını sağlayan okulda, alanında uzman hocalar tarafından eğitim verilmektedir. Klasik bir eğitim anlayışından ziyade pratik ve uygulamalı gerçekleşecek derslerin sonucunda Adobe ve Microsoft tarafından onaylı uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar verilmektedir.

British Town Dil Okulu hakkında da bilgi veren Okul Müdürü Can Ağar, “Diğer dil okullarından farkımız İngilizce’nin yanı sıra Almanca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca ve Fransızca dersleri de veriyoruz. Öğrencilere eğitimli, alanında profesyonel Türk ve yabancı hocalardan dil öğrenmenin ayrıcalıklarını yaşatacağız. Öğrenciler eğitimlerinin sonucunda ise Avrupa Dil Portfolyosu’ndan dünyanın her yerinde geçerli dil sertifikalarına sahip olacaklar” dedi.

Ekran Resmi 2015-11-18 15.24.10

“Kurslar altı kurdan oluşacak başlangıç seviyesi olan A1-A2 ile ileri seviyeler B1-B2; C1-C2’den oluşacak. İletişim odaklı bir kurs açıyoruz, kursumuzda konuşma kulüpleri ile hem dilinizi ilerletecek hem de yeni ve elit bir sosyal çevre edinmiş olacaksınız. 96 saatlik bir eğitimin içerisinde 24 saat konuşma kulübü, sinema kulübü ve okuma kulübü yer alacak.”

 Kariyerinde Hızla İlerlemek İsteyenler İçin Büyük Avantaj!

Birçok kampanyayla fark yaratan Bemar Kariyer ve British Town Dil Okulu kurucuları, kariyerinde hızla ilerlemek, alanında uzmanlaşmak, tek bir dille kalmayıp birçok dil öğrenerek rakiplerini geçmek isteyen tüm öğrencileri Muğla merkezde bulunan Bemar Kariyer ve British Town Dil Okulu’na beklediklerini belirttiler.

 

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*