Hisarönü Yat Festivali, Türkiye’nin keşfedilmeyi bekleyen koylarından Orhaniye’de deniz tutkunları ve sektörü bir araya getiriyor. TurkcellPlatinum’un ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenecek festivale, “Mavi Bayrak” ödüllü Martı Marina &Yacht Club evsahipliği yapıyor. 4-6 Eylül tarihlerinde, çok sayıda teknenin rotayı Marmaris’e çevirmesi ve bu yıl karadan da geniş bir katılım olması bekleniyor.Geçen sene ilki gerçekleşen festival özel geziler, deniz sohbetleri ve sosyal aktivitelerle oldukça zengin bir programa sahip.

Ege’nin güzel teknelerinin, denizcilerin ve tüm denizseverlerin biraraya gelerek yaz sezonuna görkemli bir veda ettiği Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali, Eylül ayının ilk haftasonunda gerçekleşecek. Denizde, farklı kategoride tekneler için farklı programlarla Hisarönü Körfezi’nin güzelliklerinin keşfedileceği festival kapsamında IRC sınıfları için bir yarış da planlanıyor. Karada ise, denizi seven tüm misafirlerin keyifli vakit geçireceği aktiviteler düzenlenecek. Festival boyunca Martı Marina &YachtClub’da deniz sohbetleri, özel konuklar, spor ve çok çeşitli aktiviteler, özel yemek ve partiler gerçekleştirilecek. Ayrıca, hem tekne sahiplerine hem de tüm festival ziyaretçilerine yönelik bir panayır alanı da hazırlanıyor.

Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum ile 10 yıldır müşterilerimizin hayatlarına hız, konfor ve keyif katan çözümler sunuyoruz. Yoğun iletişim ihtiyacı olan müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onların hayatına daha fazla konfor katmak üzere geliştirdiğimiz TurkcellPlatinum’u müşterilerimizin değişen ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yeniliyoruz. Hem iş hem sosyal hayatı yoğun olan müşterilerimize karada ve denizde nerede olurlarsa olsunlar, kapılarına kadar hizmet götürüyoruz. Geçtiğimiz yıl da olduğu gibi bu yılda Türkiye’de ilk olan Hisarönü Yat Festivali’ne verdiğimiz destekle Türkiye’de son yıllarda gelişmekte olan yatçılığı daha da yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Platinum ayrıcalıkları yaşamak isteyen herkesi Turkcell Platinum dünyasına bekliyoruz” dedi.

Birbirinden güzel yelkenliler, motoryatlar, yarış tekneleri, klasik guletler bu özel organizasyon için yazın en güzel mevsiminde Hisarönü Körfezi’nde buluşacak. Deniz tutkunları ve meraklıları için çok çeşitli aktivitelerin planlandığı festival, bireysel katılımcıların yanı sıra kurumsal olarak adını duyurmak isteyen yelkencilere ve şirketlere de açık olacak. Şirketler, meslek örgütleri ve üniversiteler de dâhil denize gönül vermiş yerli ve yabancı tüm denizseverler festivale davetli.4-6 Eylül’de düzenlenecek festivale, tekne, bireysel ve tanıtım amaçlı katılım için başvurular internet sitesinden bilgi alınarak yapılabilir; www.hisaronuyf.com

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*