Bu yıl iki büyük organizasyon çatısı altında ulusal ve uluslararası onlarca firmayı ve STK’yı bir araya getirecek olan Discover Events, Helal Expo Fuarı’yla eş zamanlı şekilde 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek TÜMEXPO’ya hazırlanıyor.
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği-TÜMSİAD, DISCOVER EVENTS organizasyonu ile 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında ICC (İstanbul Kongre Merkezi)’de gerçekleşecek TÜMEXPO 2015/İstanbul-TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı’nda dünyayı bir araya toplayacak. DISCOVER EVENTS Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ete, bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek fuar ile ICC (İstanbul Kongre Merkezi)’nin B5-B4 fuar alanlarında, makine, tekstil, gıda, otomotiv, kozmetik, inşaat gibi önde gelen sektörlerde faaliyet gösteren firmaları uluslararası firmalar ile bir araya getireceklerini söylüyor. Türkiye ekonomisinin son yıllarda gösterdiği büyüme ve uluslararası ticarete yaptığı katkılar ile Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Orta Asya gibi birçok ülkenin farklı sektörlerinden ziyaretçi ve katılımcıları buluşturacak olan TÜMEXPO 2015, uluslararası bir organizasyon niteliği taşıyor.
Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Ete fuarın amacının firmalar için yeni yerli ve yabancı ticari ortaklıklar kurmak, yeni inovasyon teknolojilerinden haberdar olmak, ürün tanıtımı ve marka bilinirliğini artırmak, yeni ve etkin pazarlar kazanmak, rakipleri gözlemlemek, iş ve iletişim ağını geliştirmek olduğunu belirtiyor.
TÜMEXPO 2015 çatısı altında gerçekleşecek 2. Uluslararası KOBİ Şurası’nın bu yıl G20 himayesine alınmasının projeye ayrı bir güç ve heyecan katacağını belirten Başkan Yunus Ete; dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda iş adamının ve profesyonelin Tümexpo ve Uluslararası Kobi şurasına katılımını beklediklerini belirtti. Ulusal ve uluslararası düzeyde 40 bini aşkın ziyaretçinin ve bin 200 kişiye yakın alım heyetinin getirileceği proje, inovasyon, savunma sanayi ve ileri teknoloji firmalarının yer alacağı ALLINTECH Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştiriliyor. Discover Events’in 22-25 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği altı iç içe etkinlik, Türkiye ekonomisine yön verecek büyük bir organizasyon olacak.

 

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*