Travel Turkey Fuarı’nın 2. gününde, Marmarisli turizmcilerin de yer aldığı Marmaris Belediyesi standında hareketli saatler yaşandı. Özellikle Belediye Başkanı Ali Acar’ın da bizzat çalışmalara katıldığı ve turizmcilerle yakın temas kurduğu fuarın ilk günü standı çok sayıda kişi ziyaret etti.

7 konaklama tesisinin yer aldığı, aktif tatilin merkezi Marmaris temasını yansıtan standın ziyaretçileri arasında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Denizli TÜRSAB Başkanı Turan Köseoğlu ve ekibi, İsviçreli acente temsilcileri, çok sayıda turizmci, fuarın c holünde düzenlenen gastronomi etkinliğine katılan aşçılar derneği ve ulusal çapta yayın yapan Kanal 58 ekibi de yer aldı. Öte yandan stant katılımcıları Marmaris TV ve Marmaris Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından ortak canlı yayına katılarak ve fuara ilişkin değerlendirmelerde bulundular. 

Marmaris Belediyesi standı fuarın ilk gününden itibaren yoğun ilgi görürken, otelciler ve acenteler 2018 yazına yönelik hem iç pazar, hem de dış pazar için çeşitli anlaşmalara imza attılar. Stantta ziyaretçilerin ilgisini çeken bir diğer şey ise 8 metrekarelik dev ekran oldu. Ekranda aktif turizm alternatiflerinin anlatıldığı tanıtım filmleri yayınlandı.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*