Tüm dünyada uzun yıllardır oynanan Bowling’in Türkiye’de de tutkunları artıyor. Hem spor yapmak hem de eğlenmek isteyen 7’den 70’e her yaştaki Bowling tutkunları salonları dolduruyor. Marmaris’te ilk ve tek olan Amiral Orhan Aydın Spor Kompleksi Bowling salonun da kurum ve kuruluşların yanı sıra vatandaşlarda düzenlenen turnuvalarda keyifli bir zaman geçiriyorlar.

Amiral Orhan Aydın Spor Kompleksi Bowling salonundaki turnuvalar hız kesmeden devam ediyor. Okullar arasında düzenlenen bowling turnuvasında öğrenciler kıyasıya yarıştı.  Elemeleri kazanan takımlara Bowling salonu yöneticileri tarafından çeşitli hediyeler verildi. Diğer bir turnuva ise Marmaris’te görev yapan medya mensupları arasında düzenlendi. Medya mensupları turnuvada kıyasıya bir mücadele sergiledi. Yoğun iş temposunun yorgunluğunu keyifli saatler yaşayarak giderdiler. Marmaris’in en büyük gıda pazarlama şirketi olan Goca Dükkan ve Baysal Group çalışanları da Bowling salonunda keyifli bir hafta sonu geçirirken 2015 turizm sezonu öncesi moral depoladılar.

Bowling salonu işletmecisi Tarkan Çilingir, okullar ve kurumlar arası turnuvaların devam edeceğini belirtirken, kazananlara çeşitli hediyelerin verildiğini ifade etti.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*