Tüm dünyada uzun yıllardır oynanan Bowling’in ülkemizde de tutkunları oldukça fazla. Hem spor yapmak hem de eğlenmek isteyen 7’den 70’e her yaştaki Bowling tutkunları salonları dolduruyor. Marmaris’te ilk ve tek olan Silver Bowling Center sahibi Tarkan Çilingir,” Salonumuzda alternatif bir eğlence gelişti. Artık müdavimlerimiz hem eğleniyor hem spor yapıyorlar” dedi. DSC_0661edit_402x600

Sık sık düzenlenen turnuvalarla bowling tutkunları kıyasıya yarıştı. Okullar, kurumlar ve şirketler arası yapılan turnuvalarda elemeleri kazanan takımlara bowling salonu yöneticileri tarafından çeşitli hediyeler verildi. Diğer bir turnuva ise Marmaris’te görev yapan medya mensupları arasında düzenlendi. Medya mensupları turnuvada kıyasıya bir mücadele sergiledi. Yoğun iş temposunun yorgunluğunu keyifli saatler yaşayarak giderdiler. Marmaris’in prestijli firmalarından Goca Dükkan ve Baysal Grup çalışanları da bowling salonunda keyifli bir hafta sonu geçirirken 2015 turizm sezonu öncesi moral depoladılar.

S1956883_775680619177888_3481875786431787014_oilver Bowling Center tarafından düzenlenen şirketler arası bowling turnuvasına da beklenenin üzerinde katılım olurken, turnuvada Marmaris Gençlikspor Kulübü, Blue Port, Avivasa, Çağlar Teknoloji, Ajans Dora Şamata Plus Magazin, Kaptanlar, Magiad, Yapı Kredi Bankası, Halk Bankası Marmaris Şubeleri, Realty-Tr, Back 2 Hair, Veteranlar, Baysal Ltd., Kanal 48, Tekzen, Kadir Market, Aksaz, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma ve Marmaris Yapı kıyasıya mücadele ettiler.

Bowling Salonu İşletmecisi Tarkan Çilingir, okullar ve kurumlar arası turnuvaların devam edeceğini belirtirken, kazananlara çeşitli hediyelerin verildiğini ifade etti.

 

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*