Özel bir mevsim yaz, hele bekleyenin gelenin gidenin varsa, sizi bilmem ama ben yaz aylarını yalnız geçiremeyenlerdenim. Ne güzeldir kalabalık sofralar, balkon bahçe sefaları, sahilde keyifler, hepsinin tadı dostlarla çıkar, hele bir de Marmaris’teysen tabi, işimiz bu zaten.

Dört mevsim keyifle yaşadığımız ve size de yaşattığımız Marmaris tüm güzelliğini sergiliyor yine bu mevsim. Marmaris yaza çoktan hazırdı bu yıl. Meşhur Amfi Tiyatro Yaz konserleri ile başladı coşkulu tempo. Barlar sokağındaki ardı sıra gelen yaza merhaba partileri, açılış kokteylleri, konserler, konsept partiler, ardı ardına durmaksızın eğlence. Eğlencenin de özlenen adresi Club Alem bu yaz kapılarını açtı, haftanın her günü barlar sokağında cemiyet hayatını ağırlıyor.

Konu Marmaris olunca su sporlarına da değinmeden edemedik. Bu yaz ne yaparsanız yapın ama mutlaka kendinize su sporu hediye edin. Suyla gelen bu heyecanı yaşayın. Bu ayki kapak kızımız ünlü DJ Berna Öztürk. Üç özel kız kardeşin en küçüğü. Ruh, beden ve aklın dengeli yaşam şifresini İstanbul ve Akyaka arasında bulmuş. Sohbetimiz de Akyaka’nın sakinliğinde gerçekleşti. Bu keyifli röportajı okuyun. Gül Özdündar Şenay’ın Dr. Bora Oflaz ile röportajı ise çok keyifli. Yıllardır sadece tabelasını gördüğüm Dr. Bora meğer bi pilotmuş da. Yüzlerce keyifli anısı, engin bir tıp bilgisi, her milletten hastası ve engin dünya görüşü. Gül Hanım hepsini sizler için sordu. Oyaların kraliçesi Türkan Sevgi röportajı ise tam bir Türk kadınının geleneğine sahip çıkma hikayesi. O renkli el emeği oyaların hikayesini Gül Özdundar Şenay’dan okuyun. Bu yaz çok renkli geçiyor. Saman Marmaris Yat Limanı’nda hizmete girdi. Özel bir mekan olan Saman, yemek, müzik, sunum ve kalitesiyle geldi Marmaris’e renk kattı. Konserler ise şahane geçiyor. Neredeyse tüm ünlüler burada. Bölgenin en büyük amfi tiyatrosuna sahibiz. Tüm konserler 6000 kişilik amfide tam kapasite izleniyor. Renkli yaz dedik ya; Icon Beach Marmaris’e getirdiği kalite ve lüks eğlenceyle ile adından söz ettiriyor. Genç ve başarılı turizmci işadamı Caner Torunoğulları ve aile girişimi olan Sentido Orca oteller zinciri tesislerindeki kalite ve mükemmel uyum Avrupa’nın en iyisi iddiasını adeta kanıtlıyor. Ve bu yaz dünyanın gözü Marmaris’te olacak. En hızlı ralli pilotları Marmaris’e gelecek. 2018 Dünya Ralli Şampiyonası 10.yarışı Rally Turkey 13 Eylül Perşembe akşamı Marmaris şehiriçi seyirci özel etabıyla başlayacak ve sizlere 4 gün boyunca Muğla’nın eşsiz doğasında adrenalin dolu unutulmaz bir deneyim sunacak.

Doğa bize sunuyor o ilahi gücün verdiği yaşam enerjisini iliklerinize kadar hissedin diye. Ister balkonunuzda kitabınızı okuyun, ister sahilde güneşlenin, ister masanızda çalışmak zorunda kalın, her ne olursa olsun hayatınıza o muhteşem enerjiyi katın. Kendinizi iyi hissedin. Iyi şeyler yapmak için çırpının bu dünyada.

İyi şeyler demişken bu dünyaya iyilik gelecekse çocuklarla gelecek. Ne kadar çok iyi bakan çocuklar yetişirse o kadar çok iyi olucak dünyamız. Bu ay bizim dünyamıza Minik bir muzice katıldı. Adı ‘Doğa’ ben de teyze oldum. Kardeşim Nurcan ve eşi Gürkan 48 cm ve 3.850 gr olarak dünyaya gözlerini açan miniğin annesi ve babası oldu. Doğa’mız neşesi ile gelirken hayatımıza biz de geleceğe dair bir umut daha yeşerttik içimize. Daha iyi bakan, düşünen, üreten mutlu çocuklar yetişmeli bu dünyada.

Biz de bu ay bu dergiyi hazırladık size. Yaşam enerjinize biraz renk, heyecan katsın diye. Marmaris’in yükselen enerjisini doyasıya yaşamanız ve yaşatmanız dileği ile

Keyifli okumalar.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*