Polis Eşleri Derneği Muğla Şubesi üyeleri tarafından düzenlenen ve gelirinin polis çocuklarının eğitiminde kullanılacağı kermesi, Muğla Menteşe ‘nin seçkin okulları arasında gösterilen Dumlupınar İlkokulu ‘nun öğrencileri de ziyaret etti.

Bilindiği gibi Türk Polis Teşkilatı ‘nın 173. Kuruluş Yıl Dönümü ülkemiz genelinde olduğu gibi Muğla İlimizde ve ilçelerinde de düzenlenen birbirinden farklı etkinliklerle kutlanmış, etkinliklerden belkide en anlamlısına Polis Eşleri Derneği Muğla Şubesi üyeleri imza atmıştı. Kermese Muğla Menteşe ‘nin seçkin okulları arasında gösterilen Dumlupınar İlkokulu duyarsız kalmadı. Dumlupınar İlkokulu ‘ndan yakalşık 50 öğrenci okul müdürleri ve öğretmenlerinin refakatinde kermesi ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler hazırladıkları afişlerle polis abla ve polis amcalarına olan sevgilerini bir kez daha gösterirlerken, büyük bir coşkunun da yaşanmasına neden oldular.

Polis Eşleri Derneği Muğla Şubesi Başkanı Aysun Çetinkaya öğrencilerin ziyaretlerinden duydukları mutluluğu dile getirerek başta okul müdürleri olmak üzere okul öğretmenleri ve öğrencilere tek tek teşekkür etti. Öğrencilere Türkiye ‘nin ünlü aşçıları tarafından özel olarak hazırlanan gözleme, lahmacun ve ayranlar ikram edildi.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*