Marmarisli bisiklet tutkunu İbrahim Onat ve eşi Gamze Onat 4 yıldır düzenledikleri bisiklet festivallerine bu yıl bir yenisini daha ekliyorlar. 6.etkinliklerini olacak olan “Saklıgöl Bisiklet Buluşması” 28 Ekim-31 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek.

Marmaris Dayanışma Derneği çatısı altında düzenlenen etkinliğin ana sponsorluğunu Saklıgöl Nature Club yapıyor. Türkiye’nin değişik illerinden gelen 50’ye yakın kişinin katıldığı bisiklet etkinliği için 4 gün boyunca toplam 250 km yol katedilerek Marmaris’in koy ve köyleri gezilecek. Ayrıca SPR Outdoor, Marmaris Balcısı, Delta Bisiklet ve Şamata Plus Dergisi’nin de sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlik, 27 Ekim saat 10.00’da Saklıgöl’de başlayan yerleşme ve kahvaltıyla ‘start’ alacak.  Ayrıca etkinlik sahipleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği’nin Green Nature Diamond Hotel’de düzenleyeceği resepsiyona katılacak.

“Hayata Güzel Şeyler Katmak Lazım” sloganı ile hareket eden bisiklet tutkunları İbrahim Onat ve Gamze Onat Marmaris koylarını ve çevrelerini tanıtarak 4 gün boyunca misafirlere Marmaris güzelliklerini yaşatmayı amaçladıklarını ve bisiklet sporunu her yaşa sevdirerek yaşam biçimi haline getirmelerini sağlamayı hedeflediklerini belirtti. Onat çifti, etkinlik boyunca desteklerinden dolayı sponsorlarına ve kendilerine her türlü imkanı sunan Saklıgöl Tesisi’nin sahiplerine de teşekkür etti.

Saklıgöl Bisiklet Buluşması 31 Ekim’de sona erecek.

 

 

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*