Benzersiz  konsepti  ve hizmet kalitesi  ile adından sıkça söz ettiren Quattro Cafe & Kitchen son teknoloji ile donatılmış mutfağı ve özel yemekleri ile damak keyfine önem verenleri lezzet turuna çıkarıyor. Quattro Cafe & Kitchen’da 5 yıldızlı otellerin ve lüks restaurantların tercih ettiği Rational fırınları ile pişirilen bir çok lezzetli yemeğin yanı sıra kuzu tandırın tadı damaklara ayrı bir keyif yaratıyor. Rahat bir atmosferde güzel vakit geçirmek ve güzel bir yemekle günlerini taçlandırmak isteyenlerin tercih ettiği Quattro Cafe & Kitchen hanımların da özel günleri içinde tercih ettiği bir yer. Daha kapıdan girer girmez sıcak atmosferi ve sizi karşılayan güler yüzlü işletme sahiplerinin yanı sıra bir dediğinizi eksik etmeyen personeli sizi evinizde hissettiriyor.

Rational Fırın’ın on parmağında on marifet
Alman Akıllı fırın Rational, görenleri şaşkına çeviriyor. Tek bir fırında kızartmayı, ızgarayı, haşlamayı, ahtapotu, steak leri, pizzayı, kuzu tandırı, cheese cake , ekmeği  ve aklınıza gelebilecek her ürünü pişebiliyor.
Rational her bir rafa koyduğunuz ürünün ne olduğunu bilen, miktarını, pişme süresini, nem oranını ayrı ayrı kontrol eden ve kokuları asla birbirine karıştırmayan akıllı pişirme özelliğine sahip.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*