Polgün’de 55. Yıl Kutlaması

0
93

Polgün Su Kaydırakları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güngör yeni yaşını yakın dostları ve tüm ekibiyle birlikte kutladı.

2002 senesinden itibaren Muğla’da sanayi yatırımlarına imza atan işadamı İbrahim Güngör’ün 10 Nisan’da gerçekleşen 55. yaş günü kutlaması Muğla gece hayatına renk kattı.

Eşi Selma Güngör tarafından Altınkalp Restoran’da düzenlen sürpriz doğum günü partisinde Güngör Ailesi, yakın dostları ve Polgün Su Kaydırakları çalışanları ile bir araya geldi. Gecede sevilen sanatçı Özgür Tüzer sahne aldı. Sevilen şarkıları birlikte seslendiren davetliler geç saatlere kadar eğlendiler.

Gecede konuşma yapan İşadamı İbrahim Güngör geceyi düzenleyen eşi Selma Hanım’a kızları Açelya ve Aleyna’ya, oğlu Alper’e bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına ve Pol-Gün çalışanlarına teşekkür etti. Güngör ; ‘17 yıl önce çıktığım bu yolda markamızı Muğla sınırlarını aşıp Türkiye ve Dünya markası yapmanın gururunu siz değerli çalışanlarımızla birlikte yaşıyorum, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, birlikte daha büyük işler yapacağımıza gönülden inanıyorum.’ dedi.

Muğla Trafik Müdürü Raşit Tosun, Marmaris’in tanınmış simalarından Emrullah Bilgin ve Selma Güngör’e ait Marmaris’in popular Güzellik Salonu Diva’nın saç tasarımcısı Mansur Meriç de Güngör ailesini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Gecede sevilen sanatçı Özgür Tümer de yeni albümünde çıkacak olan sözleri kendisine ait şarkısını da ilk kez seslendirdi.

 

 

Polgün Hakkında:

2002 yılında faaliyetlerine Muğla’da başlayan Polgün Waterparks & Waterslides bugün; toplam 65.000 m2 açık ve kapalı alanda, deneyimli uzman kadrosu ve AR-GE destekli üretim anlayışı ile dünyanın bir çok ülkesine ihracat gerçekleştiren bir Türk markası konumundadır.

Polgün farkıyla inovatif yaklaşım ile tasarlanan ürün grupları; küresel su parkları pazarında, sektörün trendini belirleyen, sadece birkaç liderin kullandığı, ileri teknoloji RTM (Resin Transfer Molding) ile üretilmektedir. %100 müşteri memnuniyeti yaklaşımından ödün vermeyen Polgün; kalite, güvenlik ve global üretim normları konularında dünya standartlarını belirleyen ISO 9001, ISO 10002, TUV – Certificate Of Conformity EN1069 ve OHSAS 18001 kalite yönetim sertifikalarına sahiptir.

Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği anahtar teslim projeleri ile bugüne dek milyonlarca maceraseverin tatilini renklendiren Polgün bir IAAPA ve WWA üyesidir.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*