10-16 mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla AK Parti İlçe Başkanlığı organizasyonuyla Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla özel çocuklarla İhsan Mermerci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin sahasında futbol maçı yapıldı.
Özel çocuklardan oluşan İlçe Milli Eğitimin takımının kaptanı İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan olurken AK Parti takımının kaptanı Başkan Osman Ülgen oldu. Tanıtım Medya Başkanı Bilal Sarıöz, Kadın Kolları Başkanı Elmas Bozkır ve Tepe mahallesi sorumlusu Mustafa Kuzu’dan oluşan AK Parti takımında eğlenceli görüntüler ortaya çıktı.
Tanışmanın ardından başlayan futbol maçında öncelikle AK Parti takımı çocuklara karşı koşmazken arka arkaya gelen gollerin ardından hızlandılar “Çocuklarımızı biz hafife almışız birkaç gol gerçekten iyiydi. Engelliler haftası dolayısıyla çocuklarımızla 1 kaç saat de olsa beraber vakit geçirmek istedik. Biz çocukları mutlu etmek için geldik ama biz çok mutlu olduk hep beraber eğlendik. Unutmayın en büyük engel sevgisizliktir. Mutluluk gününde de çocuklarımızlaydık o zaman bu ilk adım demiştik ve Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha Hanımla da görüştük bu etkinliklerimiz devam edecek kendisine de desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” diyen Başkan Osman Ülgen, Milli Eğitim Müdürü Züleyha hanımla beraber çocuklara madalyalarını takıp tebrik etti.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*