Avustralyalı model Miranda Kerr, ablası ve arkadaşlarıyla birlikte çıktığı yat turunda Datça’da mola verdi. Karpuz yemeye doyamayan 32 yaşındaki Kerr, motosiklet kiralayarak Datça’yı gezdi.

Victoria Secrets’ın eski meleği Miranda Kerr, Atina’dan 32 metrelik yelkenli yatla çıktığı Ege turunda sırasıyla Mikanos, Patmos ve Leros adalarını gezdi. Yaklaşık iki hafta süren tekne turunda bol bol yelken yapan Kerr, ablası Therese Kerr ve yakın arkadaşlarıyla vakit geçirdi.  Ege turunu komşu Yunanistan’ın ardından Türkiye ile sürdüren Kerr ve arkadaşları Yunanistan’ın İstanköy Adası’na ziyaret ettikten sonra Datça’ya geldiler. Bir Türk profesyonel tur rehberinin eşlik ettiği gezide Kerr ve beraberindekiler Datça’daki Knidos Harabeleri’ni gezdi. Tarihi yerlerin ardından motosiklet kiralayarak bir saate yakın motosikletle ilçeyi gezen grup, bir lokantada balık yedi. Sıcak ve samimi hareketleriyle ilgi odağı olan Kerr günlük kıyafetlerle hep rahat olmayı seçti.

Profesyonel tur rehberi Müjdat Akgün, “Kerr çok samimi ve sıcak davranışlarıyla dikkati çekti. Gittiğimiz adalarda hep sade basit lokantaları ve pahalı olmayan pansiyon türünde konaklama yerlerini tercih etti. Bodrum’un pahalı oluşunun da hatta fiyatların Mikanos’u çok aştığını öğrenince de şaşırdı. Çünkü ekonomik kriz nedeniyle Yunan adalarında şu anda yiyecek içecek ve konaklama fiyatları neredeyse yarı yarıya düşmüş durumda” dedi. Kerr’in iki günlük Datça tatilinin ardından havayoluyla ülkesine döndü. Kaynak: DHA

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*