Menteşe İlçesi yürütülmeye başlanan ”Menteşe ‘nin Örnek Öğrencileri” isimli proje kapsamında Menteşe İlçesinin örnek öğrencilerinin ödüllendirilmesine devam ediliyor.

Bilindiği gibi Muğla ‘nın seçkin kurumları arasında  yer alan Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından son derece anlamlı olan ”Menteşe ‘nin Örnek Öğrencileri” isimli proje hazırlanarak yürütülmesine başlanılmıştı. Menteşe Kaymakamı Caner YILDIZ ‘ın himayelerinde Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa hazırlanarak yürütülen proje etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz aylarda 49 öğrenci kendileri için özel olarak düzenlenen törende ödüllerini almışlardı.

Menteşe İlçe Kaymakamı Caner Yıldız ‘ın da katılımıyla düzenlenen ödül töreninde töreninde Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şen ve  Menteşe İlçe  Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz  da hazır bulunurlarken, Muğla Emniyet Müdürü Hakan ÇETİNKAYA tarafından gönderilen kitap ve madalyalardan oluşan hediyeler başarılı öğrencilere takdim edilmişdi.

Menteşe ‘nin Öğrencileri isimli projenin 2. Ödül Töreni 12.01.2018 Cuma Günü Saat:14.00 ‘da Muğla Öğretmenevi ‘nde gerçekleşecek.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*