Marmaris Ticaret Odası (MTO) ve İzgören Akademi iş birliğinde, Marmaris’in turizm sektörünün ele alınacağı, turizmde dijitalleşme, fark yaratma ve turizm çeşitliliğinin değerlendirileceği 29 Kasım Cuma günü saat 13.00’te Elegance Hotel’de “Turizm Zirvesi” düzenleniyor. 

Turizmde yaşanan son gelişmeler neticesinde, Marmaris turizminde alternatifler oluşturulması ihtiyacı, dijital dünyaya ayak uydurabilmek için turizm sektöründe dijitalleşmenin nasıl olabileceği, turist potansiyelinin artırılması ve Marmaris’in tatil için tercih edilen destinasyonlar listesinde nasıl ilk sıralara yerleşeceğinin görüşüleceği zirvede, alanında önde gelen isimler konuşma yapacak. İzgören Akademi Eğitmeni Gökhan Okçu’nun moderatörlüğünde, İzgören Akademi Kurucusu ve Akademisyen Ahmet Şerif İzgören, seyahat yazıları ile bilenen Gazeteci – Yazar Bahar Akıncı, Öğretim Görevlisi Bora Özkent’in konuşmalarıyla Marmaris’te turizm sektörü ve dünyada turizm değişkenleri görüşülecek. 

Muğla Valisi Esengül Civelek, Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın da katılacağı zirvenin 2020 sezonu ve Marmaris’te turizm sektörünün geleceğine ışık tutması hedefleniyor. 

 

Ayrıca Facebook İstasyon Projesi’nin de tanıtılacağı zirveye;  

 

Tüm basın mensupları davetlidir. 

 

Tarih: 29 Kasım 2019 / CUMA

Saat: 13:00

Yer: Elegance Hotel

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*