Marmaris Belediyesi tarafından düzenlenen yeni yıl partisinde binlerce kişi Belediye Başkanı Mehmet Oktay ile birlikte hep bir ağızdan 10’dan geriye sayarak 2020’ye coşku içinde girdi.

Marmaris, 2020’ye coşkuyla girdi. Marmaris Belediyesi tarafından Atatürk Meydanı’nda düzenlenen yıl başı etkinliği saat 20.30’da Yansı’nın söylediği şarkılarla başladı. DJ Nimo’nun da sahne aldığı konserde söylediği hareketli şarkılarla Marmarislileri coşturan Yansı’nın ardından sahneye Serkan Oktay çıktı. Seslendirdiği pop şarkılarla meydanda toplanan kalabalığı coşturan Serkan Oktay’ın performansı tam not aldı. Gece yarısına doğru meydandaki kalabalık DJ Nimo’nun çaldığı şarkılarla eğlenmeye devam etti. 23.30 civarında ise Ebru Keskin sahneye çıktı.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da yeni yıla vatandaşlarla birlikte girdi. Yaptığı konuşmada vatandaşların yeni yılını kutlayan Oktay, “2019 Marmaris’te değişimlerin yılı oldu. Siz değerli Marmarislilerin teveccühü ile göreve geldik. Bir kez daha güveniniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde de sonrasında da hep şunu söyledik; ayrıştırmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz, kutuplaştırmayacağız. Aklımızda tamamen birleştirici düşünceler yer aldı. Kalbimizde de kine, nefrete, öfkeye değil sevgiye, huzura ve barışa yer verdik. Bunu da gösterebildiğimizi düşünüyorum. 2020 daha fazla huzurun, daha fazla barışın ve gönüllerde daha fazla sevgilin yer alacağı bir yıl olsun. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha herkesin yeni yılını bir kez daha kutluyorum” dedi.
Marmaris halkı gece yarısı da Belediye Başkanı Mehmet Oktay’la birlikte hep bir ağızdan 10’dan geriye sayarak 2020’ye coşku içinde girdi. Yeni yılın başladığı dakikalarda düzenlenen havai fişek gösterisiyle gökyüzü şenlendi.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*