Bugüne kadar geçtiğimiz seçimlerde Belediye Başkan Adayı ile gezen meclis üyesi adayları Cumhur ittifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı ile birlikte çalışmalarını da değiştirdiler. Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, Belediye Meclis Üyesi Adayları, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olmak üzere 4 koldan sahaya iniyorlar. Her grubun ayrı program yapmasıyla daha fazla kişiye ulaşma ve projelerin  herkese anlatılması hedefleniyor.
Marmaris AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen bu çalışma sistemi hakkında bilgi verdi “ Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı programlarına devam ederken, kadın kolları ve gençlik kolları da kendi programlarına devam ediyordu. Şu an itibarıyla her belediye meclis üyesi adayı 5 kişilik bir grupla kendilerine verilen mahallelerine dağılarak onlarda sahalara indiler. Arkadaşlarımız  Serkan Yazıcı’nın yazdığı bir mektup, proje kitapçığı ve kendi telefonlarının da bulunduğu kartvizit ile ev ev dolaşıyorlar. Sıkılmadık el, dokunmadık omuz bırakmayacağız.  Ne kadar büyük çalışkan ve vatan sevdalısı bir aile olduğumuzu bir kez daha gördük, projeler güzel, Başkan adayımız ve Meclis üyesi adaylarımız çalışkan, kadın kollarımız ve gençlik kollarımız durmadan yorulmadan sahalarda; kısacası 31 mart da  ipi göğüsleyecek ekip her yerde.”dedi.

Serkan Yazıcı yaptığı açıklamada ;” Bu kadar güçlü ve kararlı bir ekibin başkanlığını yapmak bana gurur veriyor. Meclis üyelerimiz ile vatandaşlarımıza ilgi ve destekleri için teşekkür ederim” dedi.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*