2017 Yılının ilk Meclis toplantısı 3 Ocak Salı günü gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Ali Acar’ın yeni yılın huzur ve barış getirmesi dileğiyle açılışını yaptığı toplantıda Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenecek Bisiklet ve Doğa Yürüyüşü fuarına katılınması konusunda oybirliğiyle karar alındı.

Başkan Ali Acar konuyla ilgili yaptığı açıklamada bölge için ciddi bir gelecek vadeden bisiklet turizmini ön plana çıkarmak ve böylece alternatif turizmi geliştirmek adına Bakanlık bünyesindeki stantta tanıtım faaliyeti yürütüleceğini söyledi. Ohal kapsamında yurtdışı çıkışlarına getirilen kısıtlamaya da değinen Başkan Ali Acar, gerekli yasal izinlerin alınması durumunda kendisiyle beraber Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner ve Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt’in de 11 – 12 Şubat tarihlerindeki “Fiets un Wandelbeurs” adlı fuara katılacağını kaydetti.
2016 yılında 20-21 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen fuara ilk kez katılan Marmaris Belediyesi yalnızca yayın yoluyla bilgi vermekle yetinmemiş, bisiklet rotalarını ve diğer aktif tatil çeşitlerini yakından tanımak isteyen ziyaretçilere bir de sunumda bulunmuştu. (Basın Bülteni)

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*