04-15 Aralık  tarihleri arasında Marmaris Kat Hizmetleri Eğitim Derneği MAHED ve  ÖRS MARİS otel işbirliğiyle”Kat Hizmetlerinde Oda Temizliği ve Bakımı ” eğitimine katılan çalışanlara bugün düzenlenen bir törenle sertifikaları verildi.
Törene katılanlara belgelerini veren MAHED Başkanı Pınar Kalkan Çamlar” Dernek olarak  ÖRS MARİS otel yönetiminden gelen talep doğrultusunda çalışan kat görevlilerine eğitimlerimizi tamamladık. Misafir memnuniyetini etkileyen en önemli departmanlardan biri olan Kat Hizmetlerinde okey oda temizliği, günlük oda  bakımları, kimyasalların ve ekipmanların  doğru kullanımı bizler için 1. öncelikli eğitim konularıydı.Bunun yanında housekeepingde bilinmesi ve doğru uygulanması gereken asli konuları 10 günlük bir eğitimde bunun 3 günü teorik 7 günü odalarda yatak yapımı, banyo temizliği gibi konulularıda uygulamalı olarak gösterdik ve anlattık. Katılan arkadaşlarda oldukça ilgili ve istekli olduklarından çok keyifli ve verimli bir eğitim gerçekleştirdik. Başta ÖRS MARİS genel müdürü Galip Avşar Beye ve katılan herkese teşekkürlerimi sunarım”dedi.
ÖRS MARİS OTEL Genel Müdürü Galip Avşar ‘da ” Turizm / Otelcilik  sektörünün kalifiye  çalışana en  ihtiyaç duyulan bölümlerinden birisi olan Kat Hizmetleri’ne “eğitimli ve tecrübeli” eleman yetiştirme adına MAHED (Marmaris Kat Hizmetleri Eğitim Derneği) ve ÖrsMaris Butik Otel iş birliği ile düzenlemiş olduğumuz eğitimimiz “ Kat Hizmetlerinde Oda Temizliği ve Bakımı” eğitim çalışması, teorik ve pratik dersler olmak üzere bir hafta sürdü ve bizim için oldukça başarılı ve verimli geçti.Dernek olarak ve özellikle Pınar hanıma bize verdiği eğitim ve destekler için teşekkürlerimi sunarım.” dedi.Eğitim sonrası başarı gösteren otel personeline MAHED Başkanı Pınar Kalkan Çamlar  tarafından “Eğitim Katılım Belgesi” verdi.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*