MAHED Kasım Ayı Seminerini Gerçekleştirdi

0
380

Marmaris Kat Hizmetleri Eğitim Derneği (MAHED) kasım ayı eğitim seminerini Grand Yazıcı Turban Hotel’de gerçekleştirdi. Marmaris Housekeeping yönetici ve çalışanlarının katıldığı seminer, sabah saatlerinde başlayıp akşam 18.00’e kadar sürdü. Konuşmacı olarak katılan eğitimciler geniş çaplı bir eğitim verdi.

MAHED Başkanı Pınar Kalkan Çamlar seminerde bir açıklama yaptı. ”Yazın yoğun sezonda dernek faaliyetlerimizi biraz geri plana alıyoruz. Fakat kış sezonunun başlamasıyla birlikte eğitimlerimiz tam hız devam edecektir. MAHED olarak her geçen gün housekeeping mesleğine verdiğimiz eğitim ve seminerlerle bir artı daha katmaktayız. Bunun haklı gurur ve sevincini tüm meslektaşlarım adına yaşıyorum. Turizmin daha ileri noktalara gelmesi için bizde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Mesleğimizi tanıtıp, sevdirmek ve eğitimlerle daha profesyonel housekeeping çalışanlarının artması amacındayız” dedi. Daha sonra Clup Turban Hotel yönetimine ve Sealed Air Türkiye firması yetkililerine desteklerinden dolayı Dernek Başkanı Pınar Kalkan Çamlar tarafından plaketleri takdim edildi.

Firma Yetkilisi Teknik Müşteri Hizmetleri ve Eğitim Müdürü Orkun Ateşok, özellikle bu bölgelerde daha çok küçük çaplı eğitimler yaptıklarını fakat MAHED ile görüşerek daha sıkı bir işbirliği içinde olmak istediklerini söyledi. Ateşok, “Marmaris bölgesinde bu kadar yoğun bir katılımın sağlanması bizleri oldukça memnun etti. MAHED ile ortak projelerimiz devam edecektir. Eğitimimiz çok geniş çapta housekeeping departmanını kapsamaktadır. Özellikle çamaşırhane, kirler, oda ve tekstil temizliği, kimyasallar, son olarak da ekolojik ürünleri kapsamaktadır” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tüm gün süren eğitimimde, Teknik Müşteri Hizmetleri ve Eğitim Müdürü Orkun Ateşok, HK-LDY eğitimi ve düşük-yüksek sıcaklık yıkama sistemleri, tasarruflu programlar ve uyumlu yıkama döngüsü tavsiyeleri hakkında, Pazarlama Analisti Sinan Açıkgöz, E-learing ve Barkodlu personel-hk ugulama ve zaman takibi hakkında, Pazarlama Yöneticisi Ferdi Koç ise RoomCare ekolojik ürünler portföyü ve bazı problem çözen yenilikçi ürün tavsiyesi konularında tüm gün süren bir eğitim verdiler.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*