Marmaris İnşaat Sektörünün en önemli firmalarından olan Erdem İnşaat Yapı Market yeni yerinde düzenlediği bir kokteyl ile açılışını yaptı.
Açılışa, Belediye Başkanı Ali Acar, Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız, Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim Tarım, CHP İlçe Başkanı Acar Ünlü, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen, MHP İlçe Yöneticilerinden Temel Irmak, Nurda Zaimoğlu, Mehmet Altıova, Marmaris Nüfus Müdürü Bilal Akdoğan, Marmaris Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği (MORDER) Başkanı Ali Ulvi Avanoğlu, Marmaris Yapı Genel Müdürü Muzaffer Özlü, Konak Kırtasiye işletmecisi Hüseyin Süer ve çok sayıda davetli katıldı.
Yaşar Karaosmanoğlu’nun kurduğu ve oğlu Erdem Karaosmanoğlu’nun işlettiği Erdem İnşaat hizmetleri perakende satış mağazası Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın açılış konuşmasından sonra hizmete açıldı. Başkan Acar konuşmasında; ‘“Marmaris’te faaliyet gösteren böylesine yapı marketleri çok önemli. Yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren Erdem İnşaat firması Marmaris’in mimarisinin önemli yapı taşlarından olan bu işlerin artık günümüzün son teknolojileri ile daha modern ve kolay kurulumu ve yapılışı ile daha da önem arz etmekte. Bu nedenle Marmaris’te yapı marketlerin daha da önem kazanacağı günler geldi. Bugün de açılışını yaptığımız Yapı Market, bunun bir örneği. İşyerinin Marmaris’e hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İşletmeci Erdal Karaosmanoğlu, davetlilere yaptığı kısa konuşmada, ‘İlçemizin en köklü ve sektörünün öncülerinden olan Erdem İnşaat Yapı Market’in açılışına hoş geldiniz. Bu sektörde olması gereken tüm hizmetleri en iyi şekilde yerine getiren firmamız, hizmetlerini artık perakende olarak sunmak için yeni mağazasını açmış bulunuyor. İlk adımlarını babamız Yaşar Karaosmanoğlu’nun attığı firma 1983 yılda Marmaris inşaat sektörüne girerek emin adımlarla büyümüş ve 2001 yılında Kemal Erdal Salman ile Salman İnşaat şirketini kurmuştur. Bugünde hizmet ağımızın son halkası olan Erdem İnşaat Yapı Market tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun’ şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*