2. Atatürk Kupası Köylerarası Futbol Turnuvası kapsamında Marmaris Belediyesi ile CHP Marmaris İlçe Başkanlığı halı sahada karşılaştı. Ali Acar’lı Marmaris Belediyesi takımının 5-3 galip geldiği maçta renkli görüntüler oluştu.

Marmaris Belediyesi takımında Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Belediye Başkan Yardımcıları İsmet Kamil Öner ve Dursun Kaplan, Meclis üyeleri Niyazi Yiğit ve Oktay Ünlü ile birim müdürleri ve belediye çalışanları forma giydi. CHP Marmaris İlçe Başkanlığı takımı da sahaya CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü’nün kaptanlığında çıktı.

Seyirciler de maçı izlemek için tribünleri doldurdu. Maçın ilk vuruşunu Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar yaptı. Renkli görüntülerin yaşandığı maçın galibi 5-3 Marmaris Belediyesi takımı oldu.

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, sporun her yaşta yapılabildiğini vurgulamak için sahaya çıktıklarını söyledi. Başkan Acar, spor organizasyonunu büyütmeyi planladıklarını açıkladı. CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü de, birlik ve beraberliği sağlayarak, iyi zaman geçirebilmek için etkinliği düzenlediklerini söyledi.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*