Kadın Aklı Erkek Aklı Oyunu’na Yoğun İlgi

0
333

Marmaris’te sahnelenen “Kadın Aklı Erkek Aklı” adlı tiyatronu büyük beğeni topladı.
Savaş Özdural’ın yazdığı ve yönettiği, ünlü televizyoncu Saba Tümer, Yosi Mizrahi, Aysun Metiner, Fatih Gülnar, Pelin Turancı ve Savaş Özdural oynadığı Kadın Aklı Erkek Aklı oyunu Marmaris’te izleyiciyle buluştu. Armutalan Kültür Merkezi’ndeki oyuna Marmarisli sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Değim yerindeyse salonda adım atacak yer kalmadı.


Filiz & Uğur Serin çifti tarafından işletilen Serin Kültür Kitap Kafe organizasyonluğundaki etkinlik Marmarisli sanatseverlere tiyatro ziyafeti sundu. Tiyatro’da rol alan oyuncular Orhaniye’de bulunan, muhteşem bir konuma sahip Martı Hemithea Butik Otel’den konakladı. Marmaris’in köklü ulaşım firmalarından olan Ünlü Turizm oyuncuların ulaşımını VIP transfer ile sağladı. Art Maris Yapı, Sarmabahçe, Gizem Ofset, Erkman Marine Technicial, Eslife, Bedence, Şamataplus sponsorluğunda gerçekleşen organizasyona, Marmaris Belediyesi de destek verdi.

Oyuncuların saç ve makyajlarını Marmaris’in ünlü kuaförü Mevlüt Bayındır ve eşi Demet Bayındır yaptı. Kadın Aklı Erkek Aklı Marmaris yaşayanına unutulmaz bir gece yaşattı.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*