Geçen yıl yoğun bir katılımla ilki gerçekleştirilen CHP Marmaris Atatürk Kupası Köyler Arası Futbol Turnuvasının 2.’si, 11 Şubat Pazar günü Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ve CHP İlçe Başkanı Acar Ünlü’nün başlama vuruşu ile başladı.

15 takımın yer aldığı turnuvaya CHP Gençlik Kolu futbol takımı da ev sahibi olarak katılıyor. CHP Marmaris Gençlik Kolu tarafından organize edilen etkinliğe Hisarönü, Bayır, Osmaniye, Bozburun , Yeşilbelde , Karacasöğüt, Turgut, Orhaniye, Söğüt ve Selimiye katılıyor. Turnuvanın açılış maçı öncesinde Başkan Ali Acar ve CHP İlçe Başkanı Acar Ünlü birer konuşma yaparak, katılan takımlara teşekkür etti ve başarılar diledi. Ardından geçen yılın şampiyonları Turgut Gençlik Spor, Selimiye Spor ve Söğüt Spor’a madalyaları, Belediye Başkanı Ali Acar, İlçe Başkanı Acar Ünlü ve önceki dönem Gençlik Kolu Başkanı Hasan Yücel tarafından verildi. Seremoninin tamamlanmasıyla Başkan Acar ve Ünlü’nün başlama vuruşuyla turnuvanın ilk maçı oynandı.

5’er takımlı 3 grupla oynanacak maçlar cumartesi – pazar günleri düzenlenecek. Gruplarda ilk 2’ye giren takımlar doğrudan çeyrek final elemelerine katılacak. Gruplarda 3 olan 3 takımdan en iyi 2’si de bir üst tura katılmaya hak kazanacak. Grup maçları sonrası çeyrek final, yarı final ve final olarak elemeli sistemle turnuvanın şampiyon takımı belirlenecek.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*