Marmaris Lions Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında Yaşam Koçu ve Quantum Uzmanı Bülent Gardiyanoğlu Marmaris’e geldi. Ücretsiz olarak Green Nature Diamond Hotel’de gerçekleşen kişisel gelişim ve farkındalık seminerinde Gardiyanoğlu, katılımcılara başlamadan önce olumlama kartları dağıttı. Gardiyanoğlu, ilk olarak kuantum enerjisini öte yandan da insanların pozitif enerji yüklenmeleri için neler yapmaları gerektiğini anlattı. Katılımcılardan bir kısmı anlatılanları not alırken, bir kısmı da pür dikkat dinledi. Seminerden sonra kitaplarını da imzalayan Gardiyanoğlu, yoğun ilgiden memnun olduğunu söyledi.

Bülent Gardiyanoğlu Kimdir?

2012 yılında ilk kitabı ‘Evrenin İlahi Dili-Uyanış’, 2013 yılında ‘2 Tam Bir Tek’  ve Haziran 2014 te çıkardığı ‘KADIN Olmayı Hatırlamak’ kitapları yazarı, 19 Mayıs Kıbrıs doğumlu Bülent Gardiyanoğlu ilk, orta ve lise öğrenimini Kıbrıs’ta tamamlamıştır. İstanbul  Marmara  Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Ana Bilim Sanat Dalı Bölümü’nü İnternet’e Bağlanabilen Buzdolabı projesi ile tamamlamıştır.

Hayatında yaşadığı iniş çıkışlar ve sıkıntılı dönemlerden sonra bunları neden yaşadığını araştırmak ve kendini bulmak için yurtdışında çeşitli kişisel gelişim eğitimleri almıştır. Aldığı eğitimleri hayatına uyguladıkça değişimleri farketmiş ve kendi geliştirdiği teknikleri çevresindeki insanlar ile paylaşmaya başlamıştır. İki yüzden fazla canlı yayına katılmış, binlerce kişiyle birebir seanslar yapmış ve iki yüz bin den fazla kişiye uluslararası birçok ülkede seminerler vermiştir. Brüksel, Türkiye, Almanya, Avusturya, Hollanda, Fransa, İsviçre, Fas ve Kuzey Kıbrıs’ta seminer ve Hayata Yeniden Başlangıç kamplarına devam etmektedir.

 

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*