Denizlili (LAFOT) Laodikya Fotoğraf Topluluğu’nun hazırladığı ‘’Esinti’’ adlı Karma Fotoğraf Sergisi açılışı Marmaris Kültür ve Sanat Evi Uğur Mumcu Sanat Galerisinde gerçekleştirildi.
Haftasonu yapılan açılışa, Marmaris Belediye Başkan Yardımcıları; Sedat Kirt, İsmet Kamil Öner, Dursun Kaplan ve sanatseverler katıldı,
7 yıl önce Denizli’de kurulan Laodikya Fotoğraf Topluluğu’nun (LAFOT) şehir dışında yaptığı ilk sergi olma özelliği taşıyan sergide, 26 fotoğrafçının 70 eseri sanatseverlerin beğenisine sunuldu. 


Sergi hakkında bilgi veren LAFOT kurucusu ve yöneticisi Zeki Akakça; ‘’Sergimizin açılışına katkıda bulunan Marmaris Belediyesi ve katılan 26 sanatçı arkadaşıma teşekkür ederim. Sergideki fotoğraflar Denizli Kültürü ve güzellikleri yanı sıra ülkemizin farklı yöreleri ve yurtdışından da örnekler içermektedir. Hem kültür, hem sanat hem de yaşamdan örnekleri burada izletmeyi amaçlıyoruz. Bekleriz ki bu başlangıç, geleceğe açılan bir kapı olur’’ dedi.
‘’Esinti’’ Karma fotoğraf sergisi 15 Kasım tarihine kadar Marmaris Kültür ve Sanat Evi Uğur Mumcu Sanat Galerisinde siz sanatseverleri bekliyor.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*