Engelliler Meclisinden Emniyete Ziyaret

0
211

Türk Polis Teşkilatı ‘nın 173. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkan ve üyeleri Menteşe İlçe  Emniyet Müdürlüğü ‘ne giderek İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘ı makamında ziyaret ettiler.

Türk Polis Teşkilatı ‘nın 173. Kuruluş Yıldönümü ülkemiz genelinde olduğu gibi Muğla İlimizde ve ilçelerinde de düzenlenen birbirinden farklı etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Söz konusu etkinliklerden birisi de polis vatandaş işbirliğinin en üst seviyelere taşınması amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler. Bu bağlamda son olarak Muğla ‘da başta engelli vatandaşların yaşamlarında engelleri kolaylıkla aimalarının sağlanması olmak üzere birçok konuda birbirinden anlamlı ve başarılı çalışmalar yapan Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkan ve üyelerinin  Menteşe İlçe  Emniyet Emniyet Müdürlüğünü ziyareti oldu.

Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Elif Şenol, üyeleri Çiğdem Sandıkçıoğlu Başarır, Seher Turasay ve  Müge Kocaoğlan Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘ı makamında ziyaret ederek hem polis gününü kutladılar hem de çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Ziyarette Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘ a makamında  çiçek takdim edilirken, ziyaretçilere Bodrum Madalinasından yapılmış kolanya ve lokumlar ikram edilip hatıra fotoğrafları çektirildi.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*