Marmaris Belediyesi, planlandığı gibi yeni yıl öncesinde tamamlanan,  bisiklet yolu 2. etabının Ketenci Kavşağı’na kadar olan bölümü ve tali yolların yapımı, düzenlenmesinde çalışan Fen İşleri Müdürlüğü işçilerine özel yemek verdi.

Uzunyalı’daki bir restoranda gerçekleşen yemeğe, 100 kadar işçinin yanısıra Belediye Başkanı Ali Acar, Başkan yardımcıları Halil Gökovalı, Dursun Kaplan, Hakan Köksal, İsmet Kamil Öner, bazı CHP’li Meclis üyeleri de katıldı.

 

Belediye Başkanı Ali Acar, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri işçileri kapıda karşılayarak kendi elleriyle yemek servisi yaptı. Yemekten sonra işçiler, canlı müzik eşliğinde oynayıp, eğlendi.

Başkan Acar, mesai saati gözetmeden yolların yapılması için canla başla çalıştığını belirttiği işçilere teşekkür etti.

Acar, şunları söyledi:  “Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yol işçilerimiz, kentimizin yollarının Avrupa kentlerini aratmayacak hale gelmesi için sabah saat 08.00’den akşam saat 23.00’lere kadar durmadan çalıştılar. Mesai gözetmeksizin çalışan emekçi kardeşlerimizin bu özverisi beni gururlandırdı. Tüm emekçi kardeşlerimin yeni yılını kutlar, aileleri ile sağlıklı ve huzurlu güzel günler dilerim” dedi.

Öte yandan, yol yapımında çalışan işçilere birer maaş ikramiye verileceği öğrenildi. (Ajans DORA)

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*