WBF-Türkiye Organizasyonu`nun ana faaliyet bölgelerinden Bodrum`da yılda bir defa tertiplediği bölge tavla şampiyonalarının 2015 yılı organizasyonu ve WBF-Türkiye 2015 Ulusal Tavla Turu`nun üçüncü etabı olan WBF-Türkiye X. Bodrum Açık Tavla Şampiyonası için kayıtlar açıldı.

Bu yıl ilkbahar dönemine çekilerek 22-23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde, Bodrum organizasyonlarının geçmişten bugüne ev sahibi olan ve yenilenen “Palm Deluxe” ve “Cactus” tipi odaları yanında yepyeni salonu ile bu yıl bir kez daha tavlaseverleri ağırlamaya hazırlanan Delfi Hotel`de gerçekleştirilerek WBF-Türkiye 2015 Bodrum Bölge Şampiyonluğu unvanının ve revize ödül sistemiyle toplam 6000TL`yi aşkın değerde armağanların sahiplerini bulacağı şampiyona, WBF-Türkiye patentli Modern Takipli Çift Eliminasyon Stili Ana Aktivite yanında “Geleneksel”, “Danışman Çiftler”, “Havuz”, “Ekstra Kazanç”, “Bayanlar Özel”, “Jackpot”, “1-Puan” ve tüm UTT 2015 etaplarının kurumsal ev sahibi olan Elit Tavla Spor Kulübü Derneği üyelerine özel “Elit Kupa” yan aksiyonlarıyla tam 8 yan kategori ile zenginleştirilecektir. 18 yaşını doldurmuş tüm tavlaseverlerin davetli olduğu organizasyonun sınırlı kontenjana sahip ana aktivitesine WBF-Türkiye destekçi üyelerinin katılım öncelikleri vardır.

WBF-Türkiye Organizasyonu, ilgili tavlaseverlerin zaman kaybetmeden kayıtlarını yaptırmalarını öneriyor. Şehir dışından gelecek katılımcıların konaklama ile ilgili taleplerini kayıt esnasında mutlaka bildirmelerini önemle rica ediyor. Ve 22 Mayıs sabahı yurtdışından gelecek isimlerin de katılımıyla WBF-Türkiye X. Bodrum Açık Tavla Şampiyonası`nda buluşabilmeyi diliyor.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*