Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş. Muğla Bölgesi’ndeki tek şubesini Marmaris’te açtı.

Tecrübeli ve dinamik kadrosuyla ülke çapında sigorta alanlarındaki tüm uyuşmazlıklarda vatandaşların mağduriyetlerini gidermek amacıyla faaliyet gösteren Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş.’nin Marmaris Acentesi’nin açılış törenine şirketin Genel Müdürü Tamer Tezcan başta olmak üzere genel merkez yetkilileri Marmaris Acente Müdürü Nigar Bekaroğlu, Acente temsilcisi Nilüfer Tezci ve çok sayıda davetli katıldı.

Türkiye geneli 30’uncu şubesini Marmaris’te açtıklarını belirten Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Tamer Tezcan, toplamda 100’e yakan profesyonel ekibiyle hizmet verdiklerini söyledi.

SİGORTA KAPSAMINDA KAZA MAĞDURLARINA ARACILIK VE DANIŞMANLIK HİZMETİ

 

Ülke çapında meydana gelen her türlü trafik kazası başta olmak üzere hak sahiplerinin tazminata konu tüm mağduriyetlerini gidermek amacıyla profesyonel bir hasar tazmin süreci yönetimi gerçekleştirdiklerini dikkat çeken Tezcan, “ Sigorta kapsamında oluşan her türlü bedeni ve maddi zararların en kısa sürede karşılanması hususunda, kaza mağduru olan sürücü, yolcu ve yayalara yönelik olarak doğru ve güvenilir bir şekilde aracılık ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu hizmet ülkemizin 25 ilinde toplam 82 acente çalışanı ile başarılı bir şekilde sürdürmekte olup, bu güne kadar birçok vatandaşlarımıza hizmet götürülmüştür.

“KAZA MAĞDURLARININ SİGORTA ŞİRKETLERİNDEN TAZMİNAT ALMA HAKI VAR”

Bilindiği üzere pek çok vatandaşımız maruz kaldığı trafik kazaları ya da diğer kazalar sonucunda sigorta kapsamında olan haklarını tam olarak bilememektedirler.

Bunun için çoğu zaman haklı olduktan halde, sigorta şirketleri bünyesinde haksız duruma düşebilmektedirler.

Sadece Marmaris”de değil yurdun neresinde olursa olsun her hangi bir trafik kazası sonucu hayatım kaybetmiş olan vatandaşların geride bıraktıkları anne, baba, eş ve çocuklarına yönelik olarak da sigorta şirketlerinden tazminat alma hakları vardır. Ayrıca bizzat trafik kazası sonucu yaralanmış ve hayatının geriye kalan kısmını sakat olarak devam ettirmek zorunda kalan vatandaşlarımızın da tazminat alma hakları bulunmaktadır. Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş olarak mağdur vatandaşlarımızın sigorta şirketlerinden hakları olan bu tazminat bedellerini en üst seviyeden ve tam olarak almalarını sağlıyoruz.

GERİYE DÖNÜK 15 YIL İÇERİSİNDE OLAN KAZALARI DA KAPSIYOR

Ayrıca Vatandaşlarımızın; Ölümlü trafik kazalarında kazanın oluş tarihinden itibaren geriye doğru son 15 yıl içerisinde, yaralanmalı trafik kazalarında ise son 8 yıl içerisinde gerçekleşmiş kazalar için ilgili aracın trafik sigortasından tazminat alma hakları bulunmaktadır.

2-3 AYDA KESİN SONUÇ

Sigortasız veya faili meçhul bir aracın sebep olduğu trafik kazası sonucu meydana gelen ölüm, daimi sakatlık ile ilgili tazminatların Güvence Hesabından alınabildiğini belirten Tezcan sözlerini şöyle sürdürdü. “İlave olarak  yabancı plakalı araçların karıştığı trafik kazalarındaki tazminatlarda bu kapsamda alınabilmektedir. Tüm bu işlemler için Şirketimiz aracılığıyla ilgili yerlere başvuru yapıldığı tarihten itibaren en geç 2-3 ay İçerisinde kusur durumlarına göre kendilerine veya hak sahiplerine hak ettikleri tazminat ödemeleri yapılabilmektedir.

“KAZA MAĞDURU VATANDAŞLARIMIZ BİZE BAŞVURSUN”

İnsanların çok büyük mağduriyetlerinin olduğunu belirten Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş. Marmaris Acente Müdürü Nigar Bekaroğlu, “ Günlük hayatımızda kaza mağduru bir çok vatandaşımız var. Bu vatandaşlarımız bizlere ulaştığı takdirde olayı en ince ayrıntısına kadar evraklarıyla tamamlayıp haklarını almalarını sağlıyoruz. Mümkün olduğu kadar Muğla bölgesine hizmet vereceğiz” dedi.

DOĞRU HASAR MERKEZİ DANIŞMANLIK A.Ş.

Genel Merkezi Ankara’da bulunan Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık AŞ. 2017 yılında kurularak ülkemizde Hasar Tasfiyesi konusunda öncülük ediyor.

Doğru Hasar Merkezi Danışmanlık A.Ş. Şirketine ulaşmak ve daha da detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar için irtibat bilgileri şöyle: Adres:Çukurambar Mh.Muhsin Yazıcıoğlu Cd.1480 2-A No:23 Besa Kule İş Merkezi Çukurambar/Ankara Gsm .-0549 822 45 45, Tel : 0312 468 06 06, Fax:0 312 468 06 04

Buna İlave olarak ta; Genel Merkeze ait 0312 468 06 06 nolu hattan günün her saatinde arayıp bilgi alınabilmekte ve yardım istenebilmektedir.

Marmaris’teki Tepe Mh. Kubilay Alpugan Sk.Hasan Tavacı Apt.10-5 Marmaris/Muğla acente Müdürlüğüne 0 549 822 45 36 numaralı telefonlardan ulaşılabilir.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*