Demet Akalın Bodrum konserinde yine farkını konuşturdu.

Pop müziğin kraliçesi Demet Akalın dört gündür ardı ardına verdiği konserler serisinin son durağında Bodrum Gümbet Posh Club’da sahne aldı. Mekanın yer aldığı sokakta saatler öncesinden izdihama neden olan Demet Akalın instagram hesabından sahne öncesi kalabalığı paylaştı.

 Mekanı dolduran seyircisine 2 saate yakın süren sahne şovuyla unutulmaz bir gece yaşatan dünden bugüne hit olmuş şarkılarını seslendiren Demet Akalın, kendisini dinlemeye gelenlere bir de sürpriz yaparak önümüzdeki hafta çıkacak olan yeni albümü ‘Pırlanta’ dan şarkılar seslendirdi. İzleyenlerin büyük beğeniyle karşıladığı şarkılarına ve yeni albümüne çok güvendiğini belirten Akalın; mutluluğunu seyircisiyle paylaştı.

Sahne öncesinde konser mekanının yer aldığı sokakta adeta izdiham yaratan Demet Akalın; bir önceki yılın seyirci sayısını katlayarak yeni bir rekora imza attı. Başarısının sırrını soran gazetecilere “Çalışmak ve üretmek”  diyerek cevap veren Akalın, Bodrum konserinden de mutlu bir şekilde ayrıldı. Yeni albümü Pırlanta’yı önümüzdeki günlerde müzikseverlerin beğenisine sunacak olan Demet Akalın’ın konserleri yaz boyu devam edecek.

En etkin kadın listesinde tek Türk Demet

Twitter’ın en etkili kadınları listesine tek Türk olarak 53. Sıradan Demet Akalın girdi.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*