Türkiye’nin en önemli festivallerinden biri olması beklenen Cityfest for Ralli 13 – 16 Eylül tarihleri arasında Marmaris’te yapılacak. 2018 Dünya Ralli Şampiyonasının 10. Ayağı Rally Turkey startını Cityfest ile 13 Eylül’de Marmaris’te verecek olması festivali izlemeye gelenlerin Ralli keyfini de yaşamasını sağlayacak.

13-14-15-16 Eylül’de Marmaris’te gerçekleşecek olan Cityfest For Rally Turkey’de, dünya ralli şampiyonası, tüm gün sürecek dj performansları, yarışmalar, su sporları, deniz, kumsal ve kamp bir arada olacak. İzleyicilerine denizin içinden konser izleme olanağı sağlayacak olan Cityfest, Marmaris’in eşsiz doğası ile ünlü Kumlubük’te yapılacak. 10 bin kişinin katılmasının beklendiği festivale ulaşım için İçmeler’den tekne seferleri yapılacak.

Dört gün sürecek olan festivalin açılış günü 13 Eylül’de Sıla, Mabel Matiz, Manuş Baba, Can Gox ve Alya sahne alacak. Türkiye’nin en sevilen gruplarından Duman, 14 Eylül’de Manga, Son Feci Bisiklet ve Burak King ile sahnede olacak. Festivalin üçüncü gününde Teoman, Gripin, Aydilge, Ufuk Beydemir, Deniz Sipahi ve Dilhan Şeşen müzikseverlerle buluşacak. Festivalin son günü 16 Eylül’de ise Kenan Doğulu, Ceylan Ertem, Necati ve Saykolar, Gökcan Sanlıman ve Baran Bayraktar hayranlarıyla buluşarak performans sergileyecekler.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*