Reina saldırısının ardından Batı’yı Türkiye’ye tatile giderek dayanışmaya çağırıp, “Türkiye’ye gitmek için sabırsızım” diyen  İngiliz gazeteci Simon Calder’e Marmaris’ten 5 yıldızlı davet..

Güney Ege Turistik Otelciler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bülbüloğlu, “Türkiye’de tatil rezervasyonları yaparak teröristlere karşı çıkabiliriz” diyerek kararlı bir duruş sergileyen İngiliz The Independent Gazetesi yazarı Simon Calder’i ve eşini tatil için Marmaris’e davet etti.

Bülbüloğlu, şunları söyledi: “Bizler normal yaşantımıza devam ediyoruz, tatil için bölgemizi tercih eden yerli ve yabancı tüm misafirlerimize de normal yaşantınızı sürdürün ve tatil planlarınızı değiştirmeyin çağrısı yapıyoruz. Simon Calder’in tam da bu doğrultuda bir yazı kaleme aldığını okuyunca kendisine teşekkür ederek bölgemizin güzelliklerini kendisine göstermek, korku ve endişeye gerek olmadığını anlatabilmek ve tatil yapmasını sağlamak amacıyla Marmaris’e davet yazısı gönderdik”

GETOB tarafından İngilizce olarak hazırlanan ve e-mail yoluyla Simon Calder’e gönderilen davette “Size eşinizle birlikte; 2017 yılı Mayıs-Eylül ayları arasında dilediğiniz bir tarihte 1 hafta süreyle mükemmel bir tatil yaptırabilmemiz için lütfen bu şansı bize veriniz” denildi. (Ajans DORA)

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*