Son yıllarda Muğla yöresinde çekilen dizilere bir yenisi daha eklendi.  Doğal güzellikleriyle sinema ve dizi sektörünün de gözdesi haline gelen Muğla beldeleri şimdilerde de “ Bir Deniz Hikayesi”ne ev sahipliği yapıyor. Birçok seçenek arasında denizi ve limanının kendilerine uygun olduğu gerekçesiyle Marmaris Bozburun’u tercih eden yapım ekibi, “ Bozburun için cennetten bir parça” diyor. Kanal D’de ilk bölümü yayınlanan dizinin çekimleri ise Ağustos ayında İstanbul’da başladı.

Başrolü Begüm Birgören, Emre Kızılırmak ve Emir Berke Zincidi’nin üstlendiği, bir yandan keyif alıp bir yandan içinizi burkacak dizinin konusu ise; çok sevdiği babasıyla mütevazi bir hayat süren, annesinin hayatta olduğunu bilmeyen küçük haylaz ve mutlu Deniz’in babasıyla olan yaşamını anlatıyor.

Deniz Ticaret Odası’nın düzenlediği  “İlk Bölüm Yemeği”nde dizi oyuncularıyla tanışma fırsatı bulan basın mensupları ve DTO Başkanı Hasan Mengi, dizinin ilk bölümünü izleyip oyuncularla sohbet etti. Dizinin Marmaris ve Bozburun turizmi açısından güzel ve faydalı bir tanıtım olacağını belirten Hasan Mengi ekibe teşekkür ederek Bozburun’dan ayrıldı.

Fotoğraflar:  Nur Topçu

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*