Bisikletin En’lerinden Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’a Ödül

0
40

Türkiye Bisiklet Federasyonu Muğla İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen “Bisikletin Enleri” ödül töreninde bisiklet sporuna katkıda bulunanlara ödülleri dağıtıldı. Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar da gecede ödül aldı. 
Bisiklet sporunun yaygınlaşmasına ve gelişmesine katkıda bulunan yerel yönetimlere, iş insanlarına, gazetecilere ve sporculara Muğla Bisiklet İl Temsilciliği tarafından düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Muğla Bisiklet İl Temsilcisi İlker Cömert geceyi düzenleme nedenlerinin Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu gibi dünyaca kabul görmüş organizasyonların gerçekleştirilmesine katkı veren ve örnek gösterilen bisiklet yollarıyla Avrupa’da bile tanınmamızı sağlayan yerel yönetimlere teşekkür etmek şeklinde açıkladı.
Törende konuşan Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, Marmaris’te bu yıl uluslararası bir yarış organizasyona ev sahipliği yapacaklarını ve yarışların yanı sıra antrenör kursu açacaklarını kaydetti.
Gecede Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’a da Marmaris Belediyesi’nin Marmaris’te hayata geçirdiği bisiklet yolları için teşekkür plaketi verildi. Ali Acar ödülünü bir başka belediye başkanının Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın elinden aldı.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*