Gökovalı’nın Belgeseli İzmir’de Yoğun İlgi İle Karşılandı

Muğlalı yazar Prof. Dr. Şadan Gökovalı için hazırlanan “Ben Kitaplarımla Yaşadım” belgeselinin ilk gösterimi 22. İzmir Kitap Fuarında çok sayıda izleyicini katılımı ile yapıldı.

Düzenlenen gösterime CHP Milletvekili Atila Sertel, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, TUREB Başkanı Zeki Apalı, TUREB Yönetim Kurulu Üyeleri Hayati Korucu ve Levent Gürçavdı, Yazar Hüseyin Yurttaş, Muğla-Yatağan’dan Gazeteci Turgay Mutlu, Muğla Sinema ve Fotoğraf Sanatı Derneği üyeleri ve Şadan Gökovalı’nın çok sayıda seveni katıldı.

Belgeselin yapımcılığını üstlenen RGB Film Yapım şirketinin sahibi Yönetmen Ali Murat Günay, Şadan Gökovalı gibi bir isimle çalışmanın gurur verici olduğunu belirterek; “Şadan Gökovalı gibi bir ismin hayatının belgeselini yapmak bizim için onur kaynağıdır. Bugün buraya belgeselimizi izlemeye gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu kalabalığı görünce ne kadar önemli ve güzel bir iş yaptığımızı bir kez daha anlamış olduk. 1.5 yıldır kendi çabamızla bitirdiğimiz bu belgeselde bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Prof. Dr. Şadan Gökovalı için hazırlanan “Ben kitaplarımla Yaşadım” belgeselinin Yönetmenliğini Ali Murat Günay yaparken, senaryosunu Hüseyin Yurttaş, müziklerini Eser Şenol, seslendirmesini ise Misket Dikmen ve Fikret Alan Yaptı. Belgesel yaz mevsimi başlarında Muğla’da da gösterilerek Şadan Gökovalı’nın sevenleri ile bir araya getirilecek.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*