Marmaris Belediyesi’nin düzenlediği Geleneksel Personel Gecesi, geçtiğimiz günlerde Grand Paşa Beach Otel’de gerçekleşti. Geceye Marmaris Belediye Başkanı Acar ve eşi Sevgi Acar, Marmaris Belediye Meclis üyeleri ve belediye personeli aileleriyle birlikte katıldı. Bu yıl 11.’si düzenlenen gecede konuşma yapan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, “Zor ve meşakkatli hizmetimize sizlerin desteğiyle devam edeceğiz. Desteklerini esirgemeyen kardeşlerime teşekkür ederim” dedi.

Gecede ayrıca Başkan Acar’a Muğla İl Belediye İş Sendikası Temsilcisi Ender Akay tarafından arkasında Marmaris Belediyesi işçi kadrosunda çalışanlarının imzalarının bulunduğu Atatürk tablosu hediye edildi. Akay konuşmasında; “Bizleri namertlere teslim etmeyen ve her türlü imkânlarımızı sağlayan CHP’li başkanımıza sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların sona ermesinin ardından başta Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ile eşi Sevgi Acar olmak üzere belediye meclis üyeleri ve belediye personelleri gece geç saatlere kadar canlı müzik eşliğinde dans edip, gönüllerince eğlendi.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*