Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı toplu taşıma araçları, Ramazan Bayramı boyunca, vatandaşları ücretsiz taşıyacak. Özellikle Marmaris, Bodrum ve Fethiye’de yoğunlaşan turizm sezonu nedeniyle, uygulama vatandaşlar için bayram şekeri gibi olacak.
Muğla Büyükşehirden verilen bilgiye göre;  Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin tüm birimleri, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı daha huzurlu ve rahat geçirebilmeleri için gerekli önlemleri alarak hazırlıklarını tamamladı. Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, Muğla İli genelinde yetki ve sorumluluk alanında bulunan pastanelerde ve şekerleme satışı yapan yerlerde denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta ekipleri ayrıca bayram nedeniyle yolcu yoğunluğunun arttığı otogarlarda da denetimlerine arttırarak devam ediyor. MUSKİ Genel Müdürlüğü ve İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, bayram boyunca su ve kanalizasyon hizmetlerinde meydana gelebilecek aksaklıklarda ve olası bir yangına karşı 7/24 görevlerinin başında olacaklar.
Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçları,  bayramın İlk günü 17 Temmuz Cuma gününden itibaren, 19 Temmuz Pazar günü saat; 00.00’a kadar,  vatandaşlara ücretsiz hizmet verecek.  AjansSevgi Marmaris

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*