Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri tarafından organize edilen yemeğin konukları bu sefer Marmaris Belediyesi’nin özverili çalışan işçileriydi.

Marmaris Belediyesi çalışanları için 1 mayıs işçi bayramı nedeniyle düzenlenen yemekte çalışanlar hem bayramı kutladılar hem de yaz sezonu öncesi için moral depoladılar. Yemeğe Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Belediye meclis üyeleri, Birim amirleri ve çalışanları katıldı. Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, çalışanları kapıda karşıladı. Başkan Acar, yemekte yaptığı konuşmada belediye çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Marmaris’te çok sayıda prestij projesi hayata geçirdiklerini belirten Acar, “her gelen insan istisnasız bu kadar temiz bir kent görmedik diyorlar. Adına temizlik deyip geçmeyelim bu tüm birimlerdeki arkadaşların vazifelerine ne kadar saygılı ve ne kadar özen gösterdiklerinin bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Bütçemizi en iyi şekilde kullanarak gerçekten bu zor şartlar altında bu kadar yatırım yapan, bu kadar iyileştirme projelerini hayata geçiren böyle bir belediye Türkiye de yoktur arkadaşlar bu yüzden hepinizle gurur duyuyorum. Attığımız adımın yaptığımız değerlendirmelerin ne kadar gerçekçi olduğunu sadece kulaktan duyma değil yazılı olarak tespit eden belediye başkanıyım. Ben öyle boşa kürek sallamam. Şuanda bu başarı Marmaris’te sadece dışardan gelen insanların, kent yaşayanı insanların yapmış olduğu değerlendirmelerle gördüğümüz takdirin dışında ayrıca resmi olarakta yapmış olduğumuz çalışmalarda ve anketlerde Marmaris’te devamlı zirveye yükselen bir başarının oluğunu ve vatandaşımızın memnuniyetini biz gayet iyi görebiliyoruz” dedi.

Konuşmanın ardından yemekte müzik eşliğinde doyasıyla eğlenildi. Sezon öncesi enerji ve moral depolayan çalışanlar 1 mayıs İsçi ve Emekçiler Bayramı’nı kutladı

 

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*