Marmaris Belediyesi, haftasonu gerçekleştirilecek etkinlikleri yakından takip etmeleri için Muğla genelinde görev yapan yerel basın mensupları ve ajans temsilcilerini Marmaris’te ağırladı.

Belediyenin haftasonu davetine ATV Muğla Temsilcisi Kenan Gürbüz, Akşam Gazetesi temsilcisi Mustafa İnci, Köyceğiz Gazetesi’nden Nail Duman, Batıhaber Gazetesi ve Sportaca Spor Gazetesi Mete Sönmez, Ntv Bodrum Muhabiri Savaş Nur, Bodrum Olay Gazetesi’nden Ercan Vuranlar, Fethiye Hakimiyet Gazetesi’nden, Gönül Samas Dingeç, Cem – Şeyma Ertugan, Muğla Türk Tv’den Bilge Soku, Recep Kaban, Sıdıka Kölemen, Bodrum Kent Tv’den Oğuz Poyraz ve Datça DHA Temsilcisi Mehmet Çil katıldı.

Marmaris dışından gelen konuklar ve Marmaris’te görev yapan meslektaşları Ralli açılışının ardından akşam yemeğinde Belediye Başkanı Ali Acar ile buluştu. Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner, Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt ve Halil Gökovalı’nın da katıldığı gecede gazetecilerle sohbet eden Başkan Acar şunları söyledi; “Gazetecilik fedakarlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Mesai gözetmeden kamuyu doğru bilgilendirmek için koşturan basın mensupları takdir edilecek bir görev yapmaktadır. Bugün, burada ilçe dışından gelen basın mensuplarına şehrimizi, tüm baskılara rağmen yapılan zorlu görevi anlatmak ve sizlerin sorunlarını dinlemek için bir aradayız. Bizlerin davetine iştirak eden gazetecilerle bir araya gelip görüş alışverişi içinde olmak beni mutlu etti. Görevinizde başarı ve sabırlar dilerim” dedi.

Konuklarla tek tek sohbet eden Başkan Ali Acar gecenin sonunda misafirleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*