Bal Gibi Şenlik

0
119

Marmaris Ticaret Odası tarafından organize edilen, Kaymakamlık, Marmaris Belediyesi, İlçe Tarım Müdürlüğü, Marmaris Aşçılar Derneği (GEMAD), GETOB ve TÜRSAB’ın desteklediği “Marmaris Çam Balı Şenliği” 13-14 Ekim’de gerçekleşecek.

Osmaniye’deki Bal Evi’nin ev sahipliğini yapacağı ve tüm vatandaşların, tatilcilerin davetli olduğu şenlik kapsamında “ballı yemekler” yapılacak, arıcılık ve arı ürünleri ile yöreye özgü doğal yiyecek çeşitleri tanıtılacak, söyleşiler, bilgilendirmeler, çocuklar için eğlenceler, halk oyunları, müzik dinletileri sunulacak. 13 Ekim Cuma akşamı ise saat 19.00’da gezi-kültür programlarıyla geniş kitleler tarafından tanınmış, gezgin, müzisyen Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars ekibi konser verecek.

Marmaris Çam Balı Şenliğine katılmak isteyen vatandaşlar ve tatilciler için MSKÜ Sağlık Meslek Yüksek Okulu önünden düzenli olarak ücretsiz servis araçları da kaldırılacak.

  1. Uluslararası Marmaris Apiterapi ve Arı Ürünleri sempozyumu da 14, 15 Ekim’de Grand Azur Otel’de düzenlenecek. Sempozyum kapsamında Prof. Dr. Muhsin Doğaroğlu da tüketiciler için arı ürünleri ve insan sağlığı konulu bir konferans verecek.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*