Sony Music Türkiye ve Gzone ortaklığındaki “Gzone Rainbow Anthems Vol.2  – Gökkuşağı Marşları”  albümü  çıkış şarkısı olan Maazallah video klibiyle büyük yankı uyandıracak…

Bülent Ersoy klasiğine Atiye Yorumu..

Yılların usta sanatçısı, Türkiye’nin divası Bülent Ersoy’un klasiğinin, müzik kariyeri boyunca bir çok başarılı işte imzası olan güzel sanatçı Atiye ile buluşmasıyla yeniden doğan Maazallah, “Gzone Rainbow Anthems Vol.2” albümünün çıkış şarkısı olarak kliplendirildi. Klipte Atiye, sesinin yanı sıra, oryantal danslarıyla izleyici de hem müzik hem de görsel bir şov etkisi yaratcak!

Yönetmen koltuğunda ünlü modacı Umut Eker’in oturduğu klibin çekimleri, Atiye’ye eşlik eden 40 kişilik bir cast ile birlikte 16 saatte tamamlandı. Klein’da çekimleri yapılan klipte stylinge büyük önem verildi. Klipte Atiye’nin stylingini Ece Özer, cast grubunun stylingini ise Rabia Yaman üstlendi.

ARAPÇASI DA VAR!

16 Aralık Cuma günü tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşan “Gzone Rainbow Anthems Vol.2” albümü çok yakında tüm müzik marketlerde! (Basın Bülteni)

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*