1994 yılından bu yana İstanbul kültür hayatına damgasını vuran LeMan Kültür, Türkiye’nin pek çok şehrindeki şube açılışlarına devam ediyor. Sosyal hayatın vazgeçilmezi LeMan Kültür’ün en iddialı şubelerinden biri geçtiğimiz günlerde Bodrum’da açıldı. Eğlenceli, renkli ve keyifli dünyasının yanında yeme-içme sektöründe fark yaratan yenilikleriyle LeMan Kültür, Bodrum ‘a taze bir soluk getirecek. Bodrum Barlar Sokağı’ndan Halikarnas Disco’ya giden yol üzerinde Kumbahçe mevkiinde açılan LeMan Kültür Bodrum, ilk bakışta dikkat çeken dekorasyonuyla yerli ve yabancı tüm misafirlerin ilgi odağı oldu.

LeMan Kültür’ün karikatürlerle özdeşleşmiş esprili dünyasını en renkli, canlı ve genç ruhlu bir ortamda biraraya getiren Bodrum LeMan Kültür’de mobilyadan aydınlatmaya, servis takımlarından menüye kadar her yerde çok detaylı bir tasarım anlayışı bulunuyor. Kendine has dünyasını; cesur renk kullanımları ve görseller ile destekleyen Bodrum LeMan Kültür’ün sedirleri, masa ve sandalyeleri özel olarak tasarlandı ve üretildi. Eski telefonların apliğe; su borularının aydınlatma elemanlarına dönüştüğü mekan, sadece lezzet düşkünlerinin değil tasarım meraklılarının da iştahını kabartacak.

LeMan Kültür’ün kendisiyle özdeşleşen Bencil Tavuk, Deli Cevat Köftesi, Kolbastı Külbastı gibi eğlenceli isimleriyle olduğu kadar lezzetleriyle de öne çıkan yemekleri Bodrum LeMan Kültür’de de servis edilecek. LeMan Muşmula, Fantom Ormanda gibi sürprizli içecekleriyle kendine has müdavimler yaratan Bodrum LeMan Kültür’ün en beğenilen tatlısı ise şimdiden Leman Çıtırı (dondurma eşliğinde kıtır milföy) olacak gibi gözüküyor.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*