Hazırladığı bültenlerle medya dünyasının nabzını tutan Medya Takip Merkezi ve Magazin Gazetecileri Derneği, Temmuz ayında magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerini belirledi. Rapora göre, Acun Ilıcalı listenin zirvesinde yer alan isim oldu. Listede diğer ilgi gören isimler arasında Demet Akalın, Ece Erken, İbrahim Tatlıses ve Sibel Can öne çıktılar. İlk kez birlikte kamera karşısına geçen ünlü çift Beren Saat ile Kenan Doğulu ise listeye girmeyi başardılar. İşte araştırmanın tüm detayları…

Medya Takip Merkezi’nin (MTM)hazırladığı rapora göre, televizyon dünyasının başarılı program yapımcısı Acun Ilıcalı, 4 bin 579 haberle listenin ilk sırasında yerini belirledi. Ilıcalı, kendinden söz ettirecek “Rising Star Türkiye” isimli yeni bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor. Sunuculuğunu Ilıcalı’nın ve Öykü Serter’in üstlendiği programda Mustafa Sandal, Demet Akalın ve Gülben Ergen jüri koltuğunda oturacak.

Listenin ikinci sırasında 4 bin 42 haberle Demet Akalın yer aldı. Müzik dünyasında 20. yılını doldurmaya hazırlanan Demet Akalın, bir dergi için verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündemde yerini aldı.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*