23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Marmaris’te bayrak ve posterlerle süslenen Kemeraltı Mahallesi 105. Sokak’ta, aileler çocuklarıyla birlikte ellerinde bayraklar müzik eşliğinde balkonlardan şarkılar marşlar söyledi.

Son yedi yıldır olduğu gibi bu yılda terzi Salih Yazgan’ın girişimleriyle 105. Sokak bayrak ve posterlerle süslendi. 105. Sokak’ın sakinleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı balkonlarında müzik eşliğinde kutladı.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evinden çıkamayan 66 yaşındaki Yazgan’ın, sokaktaki kutlamalara katılamadı.
Marmaris yaşayanlarından terzi Salih Yazgan sokaktaki kutlamaları cep telefonuyla canlı izledi. Sokakta görev yapan gazetecileri arayarak kutlamaları izleyen Salih Yazgan bu bayramı buruk geçirdiğini belirtti.

Salgının bir an önce bitmesini dileyen Yazgan, gazetecilere yaptığı açıklamada, sokağın ilçeye heyecan ve mutluluk getirdiğini, salgına rağmen sokağı süsleyip buruk da olsa kutlamaların balkonlarda yapılmasının da kendisini mutlu ettiğini ifade etti.

Yorum Yaz

Lütfen Yorumunuzu yazınız!
Adınız

*